لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

ثبت نشان تجاری در کرج


جهت متمایز کردن کالاهای تولیدی و یا خدماتی اشخاص حقیقی و یا حقوقی از نشانی استفاده می شود که به آن علامت و یا نشان تجاری گفته می شود . علامتهای تجاری می تواند حرف ، عدد ، شکل ، عکس ، برچسب ، رنگ ، تصویر ، حروف و یا ترکیب شدن از موارد فوق باشد که کاربرد آن مشخص سازی کالا و یا خدمات می باشد. اشخاصی که در صدد انجام ثبت نشان تجاری هستند می توانند .

ایلیا ثبت مجری تخصصی امور ثبت برند در کرج

مزایای ثبت نشان تجاری در کرج

 • تضمین تشخیص محصولات توسط مشتریان از یکدیگر
 • توانایی تمایز محصولات از یکدیگر برای شرکت ها
 • اصل و اساس شهرت شرکت ها و ابزاری جهت بازاریابی
 • منبعی مستقیم درآمد از محل حق امتیاز آن به دلیل اجازه استفاده از آن توسط اشخاص ثالث
 • در اعطای موافقت نامه های نمایندگی جز ضروری است .
 • دارایی ارزشمندی جهت کسب و کار
 • وسیله ای مفید جهت دریافت وام
 • تشویق شرکت ها به سرمایه گذاری در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات خود

مدت اعتبار نشان تجاری 

مدت اعتبار علامت تجاری ، ده سال از تاریخ ارائه ی اظهارنامه ی ثبت آن است که با پرداخت هزینه ی مقرر آن برای دوره های متوالی ده ساله قابل تمدید می باشد .

ثبت علامت تجاری محدودیت های خاص خود را دارد ، به عنوان مثال ؛ واژه های عامی مانند کلمه ی صندلی نمی تواند علامت تجاری جهت فروش محصول صندلی باشد  .

همچنین واژه های توصیفی نیز مانند واژه ی شیرین برای شکلات ، جهت علامت تجاری قابل ثبت نیستند .

حقوق ناشی از ثبت نشان تجاری در کرج

ثبت علامت یا نشان تجاری، به رغم تمام دوندگی ها و زمان و هزینه ای که نیاز دارد، اما صاحب علامت را از حقوق ناشی از ثبت علامت تجاری شامل موارد زیر بهره مند می سازد:

طبق قانون با ثبت علائم تجاری ، شخص یا شرکت نسبت به علامت تجاری خود حق انحصاری دارد و به موجب آن ، عرضه ی کالای یکسان یا مشابه تحت علامت تجاری ثبت شده و یا مشابه آن تخلف محسوب می شود و شامل مجازات جزایی خواهد بود .

از علائم تجاری معتبر و شناخته شده ای که محصول و یا خدماتی با کیفیتی را عرضه می کنند ، می توان جهت دریافت وام و تسهیلات مالی از موسسات و بانک ها استفاده نمود .

می توان از اعتبار علامت تجاری جهت فروش محصولات دیگر و یا اعطای نمایندگی فروش استفاده نمود .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نشان تجاری در کرج

شخص حقیقی

 1. رونوشت شناسنامه ارائه گردد.
 2. کارت ملی ارائه گردد.
 3.  در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد رونوشت کارت بازرگانی ارائه گردد.
 4. رونوشت مجوز فعالیت اعم از جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیتی که از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده است ارائه گردد.

شخص حقوقی

 1. رونوشت شناسنامه ارائه گردد.
 2. رونوشت کارت ملی ارائه گردد.
 3. رونوشت روزنامه ی  تاسیس و آخرین تغییرات شرکت ارائه گردد از آخرین تغییرات شرکت نباید بیشتر از دو سال گذشته باشد.
 4. رونوشت مجوز فعالیت اعم ازجواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیتی که از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده است ارائه گردد.
 5.  در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد کارت بازرگانی ارائه گردد.

نکته:در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی نخواهد بود. 

مراحل ثبت نشان تجاری در کرج

متقاضیان محترم ثبت نشان تجاری در کرج برای کسب اطلاعات لازم در مورد ثبت نشان تجاری در کرج به مقاله  مراحل ثبت برند در کرج مراجعه نمایید و راهنمایی لازم را کسب نمایید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند بهداشتی در کرج

لوازم بهداشتی در شهر کرج نیزبا کیفیت بالایی تولید وعرضه می شود بنابراین مشتریان خود را جلب کرده و موجب شده است سرمایه گذاران زیادی اقدام به ثبت برند بهداشتی در کرج نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت برند در کرج

در این مقاله در خصوص مدارک لازم جهت ثبت برند در کرج مطالبی ارائه شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

مزایای ثبت برند در کرج

از طریق ثبت برنددر کرج ، صاحبان مشاغل امتیازاتی به دست می­آورند که زمینه رشد و توسعه فعالیت آنان را بیش از گذشته فراهم می­نماید در این مقاله به مزایای ثبت برند در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

ثبت برند خشکبار در کرج

آنچه موفقیت و شهرت یک شرکت خشکبار تأثیرات بسزایی دارد و باعث فروش بیشتر می باشد ثبت برند آن در کرج می باشد در این مقاله به توضیحات بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

فرایند ثبت برند در کرج

درخواست کنندگان ثبت برند در کرج نخست بایستی مرحله های ثبت برند خود را در ادراه ثبت مالکیت صنعتی انجام دهند.روند و فرآیند ثبت برند را در مقاله توضیح داده شده است لطفا مطالعه نمایید

مدارک ثبت برند در کرج

مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرج به دو صورت می باشد هم قابلیت ثبت برای اشخاص حقیقی و هم حقوقی در کرج وجود دارد ولی باید در ارائه متفاوت می باشد و هر شخص بر اساس نوع فعالیت باید مدارک را تهیه و به اداره ثبت شرکتها ارسال نماید

علائم تجاری غیر قابل ثبت در کرج

زمانی که در صدد ثبت علائم تجاری در اداره ثبت مالکیت صنعتی هستیدباید بدانید که چه علائم تجاری قابلیت ثبت دارند و چه علائمی قابلیت ثبت را ندارند در این مقاله مطالعه نمایید .

برند مادرید

جهت آسان تر شدن و راحت شدن ثبت برند بین المللی بعضی از کشورهایی که در کنوانسیون پاریس عضو می باشند نظام مادرید را به عنوان آیین نامه بین المللی علامت تجاری تصویب نموده اند.

علائم تجاری قابل ثبت در کرج

علامت تجاری نه تنها باید با دیگر علامت های تجاری تمایز و تفاوت داشته باشد و با نوع و جنس کالا نیز ارتباط تنگاتنگ نشان دهد ، در این مقاله از ویژگی های علائم تجاری قابل ثبت در کرج اطلاعاتی را مطالعه نمایید .

قانون و شرایط ثبت برند در کرج

جهت متمایز نشان دادن کالا و یا محصولات خود در کرج بهترین راه انتخاب برند و یا علامت تجاری می باشد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟