لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

اصول برندینگ


یکی از مبادی برندینگ موفق داشتن یک اسم خاص می باشد . شاید تعدادی از شرکت های بزرگ تکنولوژی را که قبل از آن که دامنه ی دات کام متداول شود، رشد کرده بودند را به یاد دارید. نام هایی مثل !Yahoo و eBay که به دلیل این که اسمی خاص داشتند به راحتی در ذهن ثبت می شوند. در دنیای امروز هم بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی از اسامی مشابه و به یاد ماندنی برخوردارمی باشند مثل آمازون، فیسبوک و گوگل!

اصول برندینگ

آن چه به خاطر نمی آورید اسامی استارتاپ های بی شماری می باشد که به صورت عمومی نام گذاری شده بودند و به ورشکستی دچار شدند . شرکت هایی مانند  Pets.com، Mortgage.com، iMotors.com و eToys.com هر کدام بین ۵۰ تا ۱۶۶ میلیون دلار مطرح شدند. تمامی این شرکت ها، با وجود این که  اندیشه خوبی داشتند ورشکست شدند.

حتی اگر فرض کنیم که این شرکت ها به دلیل اسامی عمومی که دارند شکست نخورده اند؛ اما با قطعیت می توان بیان کرد که اسامی شان کوچک ترین کمکی به آن ها نکرده است. انتخاب  نمودن یک کلمه ی متداول  برای اسم شرکت تان یک راهبردی مغلوب می باشد . مانند این می باشد  ،برای کتابی که نوشته اید، همان اسمِ “کتاب” را انتخاب کرده باشید.

۲- پیشنهاد کم تر، به یاد ماندنیِ بیش تر

مشتری را گمراه نکنید! روشن و دقیق بودن پیام و پیشنهاد یکی دیگر ازپایه های  برندینگ موفق می باشد .

ارائه و پیشنهاد محصولات و خدمات بسیار زیاد ، نام برند شما را ضعیف می کند. زیرا مشتری همیشه به محصولات و خدماتی که شما نخست در ذهن آن ها قرار داده اید وابسته می شوند.

یک مثال خوب برای شرکتی که در طول دهه های طولانی با تلاش های  زیاد از این بند دوری می کرد و بالاخره به آن گرفتار شد؛ مک دونالد است. این فست فود تازه به زمانه رسیده بود  که مورد توجه همگان قرار گرفت . در همین ابتدای توجه ، مک دونالد در لیست منوی خود تنها ۹ گزینه داشت.

اما اکنون ، مک دونالد همه چیز ارائه می دهد. در نتیجه باید برای رقابت نمودن با رقبای جدید برگر مانند Five Guys و Shake Shack خود را آماده کند.

ایلیا ثبت متخصصی ترین مجتمع امور ثبت برند در کرج آماده ارائه بهترین خدمات به شمامی باشد

۳- اگر می خواهید کارتان وسعت یابد ، برند جداگانه را راه اندازی کنید.

اگر بتوانید خودتان را با میزان درخواست متناسب نمایید ممکن است ارائه دادن خدمات و محصولات زیاد چندان مشکل ضروری به نظر نرسد! به همین سبب است که مک دونالد در طول سال بیلیون ها بار ارائه می دهد. اما خارج از این موارد، بهتر است بدانید که ارائه دادن محصولات و خدمات بیش از اندازه ازجانب  یک برند، همیشه یک اشتباه بوده است!

یکی از بزرگ ترین مثال هایی که می توان برای توسعه  برند نام برد، مایکروسافت است. صحیح است که مایکروسافت در بعضی بازارهای کلیدی هم چنان نقش راهنما راانجام می دهد – اما از یک نظر شرکت به صورت  کامل بازار تکنولوژی را تحت فرمان خود  قرار داد سپس تصمیم گرفت که محصولات و خدمات بیش از اندازه ای را تحت همان برند “مایکروسافت” به بازاروارد نماید .

بعدها اپل، دوباره به صحنه  آمد و مشتریان مایکروسافت را با برندهای قدرتمندی مانند  iPod، iPhone و iPad  را از آنِ خود کرد.

در دنیای امروز ، اپل بزرگ ترین شرکت تکنولوژی در سراسر جهان می باشد . در صورتی که مایکروسافت به ششمین جایگاه تعلق دارد.

اگر به فکر راه اندازی یک برند جدید هستید بهتر است این نکته را  بدانید که یک شخصیتی بودن، خیلی بهتر از این است که به یک شرکت بدون چهره تبدیل  شوید. فقط الزامی  است اعتبار و آوازه خوبی که دارید را روی وب سایت برند جدیدتان قرار دهید و بنویسید: سلام، خاطرتان هست که چقدر منو دوست داشتید؟ من این برند رو هم واستون آوردم 

۴- کاری را که انجام می دهید وسعت دهید؛ نه چیزی را که می فروشید!

بسیاری از شرکت ها، از عنوانی مانند “ما در شرکت مان، خدمات محصربه فردی ارائه می دهیم.” استفاده می کنند.

مشکلی که این استراتژی دارد چیست؟

این که شما چقدر تلاش می کنید تا آن ها را قانع کنید اصلا مهم نیست. زیرا بسیاری از مشتریان کوچک ترین اهمیتی به “گزاره ارزش منحصربه فرد شما” نمی دهند.

بهتر است بدانید که مردم به کلماتی مانند  محصولات و خدمات اصلاً فکر نمی کنند! آنها تنها  به مشاغلی فکر می کنند که به آن ها نیاز دارند تا کارهای خود را انجام دهند. به گفته ی Theodore Levitt “مردم به خریدِ مَته ی چهار اینچی فکر نمی کنند! آنها فقط یک حفره ی چهار اینچی می خواهند.”

به جای این که آن چه می فروشید را گسترش دهید بر روی این موضوع  تمرکز کنید که چطور می توانید به مردم کمک کنید تا به خواسته های خودشان دست یابند.

۵- رتبه بندی و بازدیدها، فروشنده های شما هستند.

بسیاری از مردم بر این باورند که بدون استفاده از مهارت های ارتباطی درون فردی نمی توانند معامله ای را به پایان برسانند.در نهایت به این باور درونی هم می رسند که خودشان (یا تیم فروشی که آموزش دیده) حائز شرایط ترین مردم به منظور فروش و ارائه ی خدمات شان هستند. اما این تنها تا اندازه ای واقعیت دارد. باقی مانده آن- مشتریانی هستند که برای فروش بهتر آماده شده اند.

در دنیای امروز ، با  وجود این که سیکل بازاریابی، طولانی تر و پیچیده تر از همیشه شده است ؛ اما جست و جو و رتبه بندی ها هم به همان اندازه حائز اهمیت می باشد . در واقع ، ۸۸ درصد از مصرف کنندگان به تحقیق و جست و جو های آنلاین به اندازه ی پیشنهادات فردی اعتماد می کنند.

برند شما نمایانگر چه چیزی ست؟

وقتی شما در حال رشد و جدید هستید ؛ برای آن که خودتان را نشان دهید به بازاریابی احتیاج دارید. اما هنگامی که مردم درباره ی برند شما اطلاعاتی را کسب نمودند ؛ تنها ارزش درک شده از نام برند شما سبب می شود تا به عنوان مشتری همیشگی به سوی شما برگردند .

اگر شما برند قدرتمندی هم نداشته باشید می توانیدبا  موفقیت  نمایان شوید.تعداد بسیاری از شرکت های معمولی در بازاریابی مهارت کافی  دارند و خوب می دانند که چگونه باید سیکل  بازاریابی کاملی را برای هر کدام  از منابع شان تنظیم نمایند.

در صورتی که  برند شما  نشانگر هیچ چیزی نباشد  ، مشتریان هرگز به سوی شما باز نخواهند گشت! آن ها شما را یک دفعه و نهایت دو دفعه  امتحان می کنند. شما می توانید با رعایت نمودن  اصول برندینگ موفق برگشت پذیری مشتریان خود را افزایش دهید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

هزینه ثبت برند در کرج

زمانی که متقاضیان ثبت برند در کرج تصمیم می گیرند بر اساس نوع فعالیتی خود برندی را انتخاب نمایند باید در جهت حفاظت آن اقدام به ثبت نمایند . ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی انجام می شود که متقابل آن باید پرداختی هایی به اداره مالکیت صنعتی انجام داد .

ثبت برند آموزشی در کرج

در نتیجه اشخاصی که در صدد رشد فعالیت آموزشی در کرج هستند باید بدانند که نوع قالب ثبتی خود را موسسه غیرتجاری انتخاب نمایند و اقدام به ثبت در اداره ثبت شرکتها به عنوان شخصیت حقوقی نمایند

موانع رشد برند

مزایای ساختن برند برای هر شرکتی مشخص می باشد و شرکت ها با مزایای که می توانند برند سازی را انجام بدهند آشنایی دارند .

انتخاب برند خوب

گزینش یک اسم تجاری و انتخاب برند خوب به حساسیت و دقت بسیاری احتیاج دارد. یک اسم مناسب در موفقیت یک کالا نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد.

خرید برند آماده

خریداری نمودن برند تجاری محاسن های بسیار زیادی را به دنبال دارد. در این مقاله می توانید به توضیحات بیشتر در مورد خرید برند آماده بپردازید

خانه

صفحات اصلی..

شرایط ثبت برند در کرج

کرج به دلیل مجاورت با پایتخت و شهری مهاجر پذیر فعالان تجاری زیادی در ان می باشد در نتیجه جهت به ثبت رساندن برند تجاری می توانند در اداره ثبت شرکتها با وجود قابلیت ثبت و رعایت شرایط ثبت برند در کرج اقدام به ثبت نمایند .

چگونه برند ثبت کنیم ؟

برای ارائه محصول به بازار تاجر می بایست یک برند مختص برای آن محصول در نظر بگیرد، لکن باید علامت مورد نظر را مطابق با مقررات در اداره ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات ثبت کرد.

ثبت آنلاین برند در کرج

در ابتدا اشخاص حقیقی و یا شخصیتهای حقوقی که خواهان ثبت برند در کرج هستند باید مدارک مورد نیاز ثبت برند را بر اساس نوع موضوع فعالیتی و مجوزهای دریافتی و مدارک احراز هویتی آماده کرده و اقدام به ثبت اینترنتی نمایند .

برندسازی برای کسب و کار

با آغاز کردن یک کسب و کار میبایست به فکر سود دهی و شهرت و اعتبار نیز باشید در ابتدا باید به فکر برندسازی برای کسب و کار شوید در این مقاله می توانید در این مورد مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟