لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

ثبت برند آرایشی در کرج


نام تجاری یا برند عبارت است از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار، علامت یا ترکیبی از آنها که موجب شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات و انتقال یک مفهوم یا احساس به مخاطب می شود.

برند از نام و نشان و یا شعار و یا طرحی و... تشکیل شده است که در جهت شناساندن محصول و یا کالا می باشد که این نشان ویژگی های مهمی که دارد تمایزکننده میان دوکالا و یا دوخدمات می باشد .

در سرتاسر دنیا برندهای متعددی آرایشی وجود دارد که بیشتر این برند ها در تبلیغات و مجلات متعدد به نمایش داده شده است .

در کرج نیز براساس انتخاب نوع محصولات آرایشی مخاطبان ، نمونه های گوناگونی وجود دارد ، رسانه های تلویزیونی از بیشتر برندهای معروف رونمایی میکنند . که قدرت انتخاب مصرف کننده را بالا می برد . در نتیجه اشخاصی که در کرج در صدد ثبت برند آرایشی خود هستند و به عنوان تولید کننده می خواهندمحصولات آرایشی خود را به عموم مردم نمایش بگذارند باید برای آن یک  اسم انتخاب نموده که بتوانند در تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد.

کاربرد برند

کاربردهای گوناگون برند در ذیل به آن اشاره شده است :

1- کاربرد تعیین منشاء و کیفیت کالا 

برند برترین ویژگی که دارد کیفیت را به مخاطب نشان می دهد هم چنین عنوان می کند این کالا اصالت دارد و یه لوازم غیر معتبر نیست . در نتیجه بهترین کمکی که به مخاطب خود اعلام می کند انتخاب آن را اسان می کند بر اساس اعتبار و ارزشی که برند دارد به مخاطب پیامدهای مثبتی می رساند . در نتیجه مخاطب با دیدن برند مناسب راحت خرید را انجام داده و از هزینه های اضافی برای کالاهای غیر معتبر خودداری می کند .

2- کاربرد شناسایی و تمییز کالا 

متمایز ساختن یک محصول مشابه و تفاوت آن را برند معرفی می نماید در نتیجه مخاطب می توانند از بین برندهای مشابه ثبت شده رقبا را شناسایی کرده و خرید بهتری انجام دهد . بدین صورت که یک محصول را از محصول دیگر متمایز سازد .

3- کاربرد بازاریابی و تبلیغات

در تبلیغات وسیله ای که می توان به راحتی برای معرفی کالا استفاده کرد برند می باشد در نتیجه هرچه برند قوی باشد تأثیرگذاری آن بیشتر است .در نتیجه برند را می توان از گونه ابزار های بازاریابی دانست.د رنتیجه این ابزار می تواند بخش بیشتر سوددهی کسب و کار را بر عهده گیرد .

4- کاربرد رقابتی 

این کار علاوه بر فعالیتهای بازار یابی بیشتر در استراتژی رقابتی می باشد . علامتی که ثبت می شود سریع وارد بازار نمی شود زیرا اول باید محصول و یا کالای آن تولید شود سپس بر روی آن کالا درج گردد .

ضوابط قانونی ثبت برند آرایشی

وفق مصوبه ی سوم اردیبهشت 1328 هیاًت وزیران، ثبت علائم برای هر یک از این موارد اجباری است:

 • موارد قابل استفاده در طب مانند داروهای اختصاصی
 • در ظروف های مخصوص غذاهایی ارائه می گردد
 • آب های گازدار
 • لوازهای آرایشی مخصوص که با پوست اشخاص در ارتباط می باشد .

به موجب این ماده کلیه اجناسی که دارویی ، آرایشی و مواد غذایی هستند مطابق مطالب فوق در آیین نامه ، اگر درایران ساخته و یا درخارج از ایران ساخته می شوند وارد کشور می شوند در بازار با برندهای مخصوص به خود که بر روی محصولات نیز درج شده است بدین صورت که اسم تجاری و نشان سازنده کشور و جنس آن با قید کردن مبدآ هم چنین شماره ثبت علامت تجاری در ایران

مدارک ثبت برند آرایشی در کرج

مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری در کرج ( برند ) به شرح ذیل است :

 • اظهارنامه ثبت شده را ارائه داده شود
 • اصل فرمولاسیون که با آنالیز کالا همراه است ارائه داده شود که الزامی است به مهر و امضای تولیدکننده باشد در زیر عنوان شده است:
 • نوع و شماره استاندارد که درتولید بکار رفته است درج شود .
 • کلیه اطلاعات علمی آن مشخص باشد و تاریخ صادر شدن آن نیز قید گردد
 • ارائه اصل پروفرم با امضای تولید کننده
 • ارائه اصل گواهی بهداشت و قابلیت مصرف در کشور مبدا با تایید سفارت جمهوری اسلامی، که در هنگام ترخیص باید دارای مشخصات ذیل باشد:

الف) نام و مشخصات کامل کالا به همراه شماره سری ساخت

ب) شماره و تاریخ فاکتور

 • هر واحد از کالاهای واردات، دارای مشخصات زیر به فارسی باشد :
 • تاریخ تولید و تاریخ انقضاء، سری ساخت، کشور تولید کننده، فرمولاسیون، در صورت لزوم دستور مصرف.

مراحل ثبت برند آرایشی در کرج

اولیت انتخابی که باید برای ثبت برند در کرج انجام دهید انتخاب نام برند آرایشی بسیار قوی که بتواتند سودآوری و فروش محصولات را بیشتر کند هم چنین مخاطب بادیدن آن بتواند براحتی شناسایی محصول را انجام  داده و فرق بین جنس تقلبی با جنس اصل ثبت شده را مشخص سازد .

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند به قرار ذیل است :

سپس بعد از اینکه نام مورد نظر برند آرایشی خود را انتخاب نمودید باید اقدام به ثبت آن در اداره ثبت مالکیت صنعتی نمایید.

تکمیل فرم اظهارنامه ثبت برند در سامانه اینترنتی اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir

این اطلاعات می تواند شامل اطلاعات متقاضی ، مشخصات بتواند ابلاغیه های سازمان را در یافت نماید . کلیه مدارک مورد نیاز ثبت برند آرایشی را اسکن نموده و در قسمت مربوطه وارد سامانه نمایید . کلیه اطلاعاتی که در این سامانه وارد می شود باید با صحت کامل انجام شود وغیذر معتبر بودن اطلاعات خود به نحوی مراحل را به تعویق می اندازد ، در نتیجه بعد از اطمینان از صحت کلیه اطلاعات واردشده پرداخت هزینه های مربوط به ثبت برند را انجام داده و در نهایت پذیرش نهایی و دریافت نمودن کدرهگیری از سامانه فوق ، بهتر است از اظهارنامه ثبت شده پرینت گرفته وذیل آنرا امضا نموده و به همراه کلیه مدارک مورد نیاز ثبت برند آرایشی به اداره ثبت مالکیت صنعتی ارسال نمایید .

در نتیجه پرونده ثبت برند آرایشی متقاضی به سیستم های کارشناسان اداره ارسال می شود بر اساس نوع طبقه کارشناسان استعلامات لازم را اخذ نموده و نتایج این بررسی ها به صورت پیامک به متقاضی ارسال می شود .

ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

اعتبار برند ثبت شده 10 ساله می باشد و اداره مالکیت صنعتی این اجازه را به متقاضی می دهد که هر 10 سال یکبار آن علامت را تمدید نماید .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند خشکبار در کرج

آنچه موفقیت و شهرت یک شرکت خشکبار تأثیرات بسزایی دارد و باعث فروش بیشتر می باشد ثبت برند آن در کرج می باشد در این مقاله به توضیحات بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

فروش برند در کرج

برند فروشی یا برند آماده به علامت تجاری در کرج گفته می شود که مراحل ثبتی را انجام داده و تایید و ثبت آن برای کالاهای خاصی صورت گرفته و آماده است که به منظور بهره برداری به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی انتقال داده شود.

تعریف برندینگ در کرج

برندینگ در کرج درباره ی رقابت بر سر مشتری و تشویق نمودن آن ها به انتخاب خدمات و محصولات شما در میان رقیب ها نمی باشد

مدارک ثبت لوگو در کرج

کلیه اشخاصی حقیقی و حقوقی در کرج می توانند برای کار و فعالیت خود لوگویی را طراحی نمایند و آن را به ثبت برسانند.

قانون و شرایط ثبت برند در کرج

جهت متمایز نشان دادن کالا و یا محصولات خود در کرج بهترین راه انتخاب برند و یا علامت تجاری می باشد.

ثبت نشان تجاری در کرج

جهت تمایز کالاهای تولیدی و یا خدماتی اشخاص یا بنگاه ها در کرج از کالا و خدمات دیگر اشخاص و بنگاه ها از نشانی استفاده می شود که به آن علامت ، نشان و یا برند تجاری گفته می شود

ثبت لوگو در کرج

یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین عوامل بازاریابی و پیروزی در هر نهاد، موسسه و یا مجموعه ای در کرج برند و یا همان لوگوی تجاری آن مجموعه است.

فرایند ثبت برند در کرج

درخواست کنندگان ثبت برند در کرج نخست بایستی مرحله های ثبت برند خود را در ادراه ثبت مالکیت صنعتی انجام دهند.روند و فرآیند ثبت برند را در مقاله توضیح داده شده است لطفا مطالعه نمایید

ثبت برند بهداشتی در کرج

لوازم بهداشتی در شهر کرج نیزبا کیفیت بالایی تولید وعرضه می شود بنابراین مشتریان خود را جلب کرده و موجب شده است سرمایه گذاران زیادی اقدام به ثبت برند بهداشتی در کرج نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت برند

نام تجاری عبارت اند از اسم و یا عنوانی که تعریفگر و تعیین کننده شخص حقیقی و یا حقوقی باشد. دراین مقاله به مدارک ثبت برند پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟