لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

ثبت برند مبلمان در کرج


زمانی که در صدد گسترش دادن فعالیت خود در سطح شهر هستید و می خواهید مشتری بیشتری را به سمت خود جذب نمایید می توانید برای نمایشگاه مبلمان خود در کرج ، اسم نام و یا نشانی را انتخاب نمایید. که توسط این نام و نشان می توانید تبلیغات گسترده ای را در سطح شهر انجام دهید .

مزایای ثبت برند مبلمان در کرج

 1. ثبت برند سبب حمایت قانونی و حفاظت در مقابل سوء استفاده کنندگان و متقلبان می شود.
 2. ثبت برند سبب ایجاد شهرت برای خدمات، محصولات و شرکت شما می گردد.
 3. ثبت برند شرکت ها را به سرمایه گذاری بیشتر در کیفیت و بهبود کالا تشویق می کند.
 4. ثبت برند سبب تضمین تشخیص محصولات از یکدیگر توسط مشتریان با ثبت برند می شود.
 5. ثبت برند سبب ایجاد تمایز محصولات شرکت ها از یکدیگر می شود.
 6. حق استعمال انحصاری برند برای کسی می باشد که برند خود را به ثبت رسانیده باشد.
 7.  قابلیت نقل و انتقال علامت تجاری با ثبت آن محقق می شود.
 8. ثبت برند امکان دریافت وام را فراهم می نماید.
 9.  امکان اعطای نمایندگی برند با ثبت آن ممکن و امکان پذیر می شود.
 10. ثبت برند ابزاری برای بازاریابی شرکت و ایجاد وجهه عمومی می باشد.
 11. ثبت برند سبب ایجاد ارزش افزوده سهام و افزایش درآمد شرکت برای سهامداران با ثبت علامت تجاری می گردد.
 12. با ثبت برند اجازه استفاده از برند به وسیله ی اشخاص ثالث ممکن می شود.

مراحل ثبت برند مبلمان در کرج 

جهت امور ثبت برند می توانید از مشاوران و متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند راهنمایی لازم را اخذ نمایید . باید بدانید قانونی بودن و مورد حمایت قرار گرفتن یک برند مستلزم ثبت برند در کرج می باشد که باید در ابتدا مدارک آن را محیا نمایید . جهت انجام این امور ثبت برند مبلمان در کرج می توانید با مشاوران و متخصصان ایلیا ثبت تماس حاصل نمایید. 

مدارک لازم برای ثبت برند مبلمان در کرج

جهت انجام روش ثبت برند بعد از تهیه مدارک لازمه باید اقدام به ثبت در اداره ثبت مالکیت صنعتی نمایید در ذیل به مدارک ثبت برند مبلمان قید شده است :

لازم به ذکر است که  ثبت برند برای اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر است لذا ارائه مدارک آنها باهم متفاوت می باشد.

 1. فرم اظهارنامه ثبت برند باید در دو نسخه تکمیل و ارائه داده شود.
 2. اشخاص حقیقی : ارائه مدارک هویتی کپی کارت ملی و شناسنامه.
 3. اشخاص حقوقی : ارائه آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء.
 4. در صورت وجود نماینده و یا وکیل ارائه مدارک نماینده و یا وکالتنامه.
 5. نمونه برند - یک نمونه را همزمان با پر کردن اظهارنامه اینترنتی آپلود کنید و ۱۰ نمونه گرافیکی یا کپی یا تصویر از علامت درخواستی(حداکثر درابعاد ۱۰×۱۰ سانتی متر) را بعدا هنگامی که اداره ثبت درخواست کرد همراه سایر مدارک فیزیکی به اداره تقدیم نمائید.
 6. درصورت سه بعدی بودن علامت، ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دوبعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و درمجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.
 7. مجوزهای فعالیت در صورت نیاز باید از مراجع ذی ربط اخذ گردد . - به عنوان مثال، جواز تأسیس از صنایع یا پروانه بهره برداری صنایع یا پروانه ساخت وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی یا پروانه کسب و یا هر مدرک قابل قبولی که اثبات کننده ی فعالیت شما در حوزه ای باشد که قصد ثبت علامت برای آن را دارید.
 8. استفاده از حق تقدم - درصورتی که متقاضی یا متقاضیان ثبت بخواهند به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج ازکشوراز مزایای حق تقدم (حداکثر۶ماه) استفاده نمایند می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف ۱۵روز از آن تاریخ تسلیم کنند.
 9. نسخه ای ازضوابط و شرایط استفاده ازعلامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار(در صورتیکه ثبت علامت جمعی مورد درخواست باشد)؛ (در صورت لزوم)
 10. رسيد مربوط به پرداخت هزينه های قانونی - در صورتی که درخواست ثبت از سوی متقاضی خارجی باشد، معادل ارزی کلیه هزینه ها و تعرفه ای ثبتی علامت بر مبنای فرانک سوئیس می بایست به شماره حساب ارزی ۷۴۰۰۰۱ نزد بانک ملی- شعبه عباس آبادغربی(۸۰۳) به نام خدمات ثبتی اداره کل مالکیت صنعتی واریزگردد.

ویژگی های ثبت برند مبلمان در کرج

 1.  برند بابد به صورتی باشد که دیگر جلب آن شوند.
 2.  برند باید مزیت و استفاده محصول را عنوان کند.
 3.  برند باید شرکت یا محصول را به خوبی معرفی کند.
 4.  برند باید موقعیت مرتبط با محصول قابل رقابت را مشخص کند.
 5. برند باید به صورت قانونی قابل حمایت باشد.
 6. برند باید به آسانی تلفظ شود.
 7. برند باید به آسانی به خاطر سپرده شود.
 8. برند باید به آسانی قابل تشخیص باشد.

مزایای ثبت جهانی برند

بعد از اینکه برند خود را به ثبت رساندید می توانید آنها را به ثبت جهانی برسانید و علامت مخصوص R بالای نام تجاری خود بدین صورت محسوب می شود که اعتبار بین المللی می باشد.

در واقع دیدگاه مشتریان نسبت به شما در بازار یابی بین المللی و یا مذاکرات تجاری ، طرف های قرارداد به صورت دیگری می باشد که شما بابرنامه های طولانی مدت وارد بازار شده اید.

از مزایای مهم می تواند مورد حفاظت قانونی قرار گرفته و از کپی برداری و دزدیه شدن به صورت غیر قانوین جلوگیری به عمل آید.

به طور کلی می توانید راه سوء استفاده را ببندید.

ارزش نام و شرکت خود را گاه تا چندین برابر بالا می برید.

عـلامت تـجاری از طریق حـصول اطمینان از حقـوق انـحصاری برای شناختن کالاها و خدمات و یا اجازه دادن به دیگران مبنی بر

استفاده از آن در صورت پرداخت مبلغ،صاحب علامت را محافظت می کند.مدت زمان این حفاظت متفاوت است ولی علامت تجاری قابلیت تمدیدشدن نامحدود توسط پرداخت مبلغ مربوطه را دارد. محافظت علامت تجاری توسط مراجع قانونی که در اکثر نظام ها اجازه متوقف کردن در این زمینه را دارند، تایید می شود.

علامت تجاری می تواند این اطمینان را به صاحب آن بدهد که با ثبت آن می تواند حق انحصاری آن راداشته باشد . اجازه آن را می تواند با پرداخت مبالغی به دیگران واگذار نماید.در واقع وقتی ثبت برند را انجام می دهید گواهینامه اعتبار 10 ساله را اخذ نمایید که بعد از پایان دوره مجدد با پرداخت هزینه هایی قابل تمدید می باشد.

ایلیا ثبت آماده ارائه خدمات در جهت ثبت برند مبلمان در کرج می باشد در صورت تمایل به ثبت برند مبلمان در کرج می توانید با ایلیا ثبت تماس بگیرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند بهداشتی در کرج

لوازم بهداشتی در شهر کرج نیزبا کیفیت بالایی تولید وعرضه می شود بنابراین مشتریان خود را جلب کرده و موجب شده است سرمایه گذاران زیادی اقدام به ثبت برند بهداشتی در کرج نمایند.

مدارک ثبت لوگو در کرج

کلیه اشخاصی حقیقی و حقوقی در کرج می توانند برای کار و فعالیت خود لوگویی را طراحی نمایند و آن را به ثبت برسانند.

ثبت برند رستوران در کرج

جهت ثبت برند رستوران باید مالک رستوران بتواند بعد از اخذ مجوزهای لازمه فعالیت نوع برند خود را که تشابهی با برندهای دیگر نداشته باشد انتخاب نموده و استعلام لازم را از نوع برندهای دیگر اخذ نموده و اقدام به ثبت برند رستوران در اداره ثبت مالکیت صنعتی نماید

مزایای ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجاری به منظور شناساندن جنس یا محصول از نظر کیفیت آن می باشد و به عبارت دیگر علامت تجاری ابزاری می باشد که بازرگان به کمک آن، در برابر رقابت تجاری، نوع جنس و کالای خود را به مشتری عرضه می نمایند.برای اطلاعات بیشتر درباره مزایای ثبت علامت تجاری در کرج مقاله را بخوانید.

ثبت برند قالیشویی در کرج

زمانیکه فعالیت قالیشویی را در کرج انجام می دهید برای آن باید تبلیغاتی را انجام دهید تا مشتریان بتوانند بهتر شما را شناسایی کنند وخدمات خود را به شما بسپارند بهترین راه برای اینکه بتوانید در بین عموم شناسایی شوید انتخاب نام تجاری و یا برند می باشد

چگونه یک برند بسازیم ؟

برند یعنی یک نام، نشانه، علامت ، عبارت و ترکیبی از این ها که با هدف متفاوت نمودن کالا و خدمات شما با کالا و خدمات دیگر رقیب های شما به کار گرفته می شود در این مقاله از اینکه بتوانید چگونه برند بسازید اطلاعاتی ذکر شده است مطالعه نمایید

برند مادرید

جهت آسان تر شدن و راحت شدن ثبت برند بین المللی بعضی از کشورهایی که در کنوانسیون پاریس عضو می باشند نظام مادرید را به عنوان آیین نامه بین المللی علامت تجاری تصویب نموده اند.

تعریف برندینگ در کرج

برندینگ در کرج درباره ی رقابت بر سر مشتری و تشویق نمودن آن ها به انتخاب خدمات و محصولات شما در میان رقیب ها نمی باشد

مدارک ثبت علامت تجاری در کرج

در کرج برای ثبت علامت تجاری در صورتی می توان انجام داد که دارای شرایط و ضوابط قانون تجارت باشد و ارائه دادن مدارکی الزام بر ثبت می باشد

فرآیند ثبت برند در کرج

درخواست کنندگان ثبت برند در کرج نخست بایستی مرحله های ثبت برند خود را در ادراه ثبت مالکیت صنعتی انجام دهند.روند و فرآیند ثبت برند را در مقاله توضیح داده شده است لطفا مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟