لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

خرید برند تجاری در کرج


بر اساس  قانون، علامت تجاری یا برند قابلیت نقل و انتقال را دارد. خریداری نمودن برند در کرج سبب می شود تا برندهای دیگری  که از طرف صاحبانشان بدون استفاده باقی مانده اند ، تا مدت زمانی که مهلت آن ها به پایان نرسیده است بدون استفاده باقی نمانند و با انتقال آن به فردی دیگر شرایط استفاده مجدد از آن ها مهیا شود.

از نگاهی دیگر ، تعداد بسیار زیادی از شرکت ها تمایل دارند تا نام برندهایی که تشکیل شده ند را خریداری نمایند. به این دلیل که، با عنایت به دو بعد " آگاهی از برند " و بعضاَ " شهرت برند " خریداری نمودن برندهایی که ثبت شده اند از نظر هزینه و زمان ، با صرفه تر می باشند.

در کشور ایران انتقال برند یا مجوز استعمال از برند به دیگری هنگامی اعتبار دارد که انتقال برند یا حق استعمال آن در کشور ایران به ثبت رسیده باشد.

درخواست نقل و  انتقال بر اساس اظهارنامه ای  صورت خواهد گرفت که در آن شماره ثبت علامت در ایران و نام و محل اقامت  و تبعیت صاحب جدید و نام و نشانی وکیل قانونی او در ایران قید می گردد و علاوه برمواردی که  ذکر شده است بایستی مدارک قانونی انتقال و وکالت نامه و گواهی نامه ی ثبت علامت در ایران هم می بایست به اظهارنامه ضمیمه شود.

بعد از آن که علامت را اداره ثبت در کرج به ثبت رساند انتقال را در پشت گواهی نامه ی ثبت قید می نماید و گواهی نامه ی ثبت را به مالک جدید علامت تسلیم می کنند.

اگر در کرج برند خود را ثبت نکرده اید و دنبال موسسه ای هستید که بتوانید امور ثبت برند در کرج انجام دهد و مشاروانی داشته باشد که جوابگوی سوالات ثبتی شما باشد می توانید با مجتمع ایلیا ثبت در تماس باشید 

مدارک مورد نیاز جهت نقل و انتقال برند در کرج

 1. کلیه ی مدارک ثبت برند که دربردارنده ی  روزنامه آگهی درخواست، گواهینامه ثبت برند، آگهی رسمی می باشد ارائه گردد.
 2. کارت ملی و شناسنامه صاحب پیشین ارائه گردد.
 3. کارت ملی و شناسنامه صاحب اخیر ارائه گردد.
 4. مدارک دال بر گرایش فعالیت برای مالکیت جدید برند ارائه شود.
 5. صلح نامه ای که  در دفتر خانه اسناد رسمی پس از دریافت نامه هایی که به استعلام نقل و انتقال برند مربوط می شود  تنظیم شده است ارائه گردد.
 6. شماره اظهارنامه، شماره ثبت برند و رمز ورود به سامانه ارائه گردد.
 7. انتقال جبری علامت با رعایت نمودن  مقررات به وسیله ی  ورثه و با تسلیم  نسخه درست و دقیق  گواهی انحصار وراثت با معین نمودن سهم الارث به ثبت می رسد تسلیم گردد.
 8. در صورتی که نماینده قانونی وجود دارد مدارک نمایندگی قانونی ارائه گردد.
 9. رسیدی که به پرداخت هزینه ها مربوط می شود ارائه شود.

مزایای خرید برند تجاری در کرج

 1. با خریداری نمودن برند تجاری دیگر نیازی به سپری نمودن مراحل ثبت برند نیست و رحوع نمودن به یک اداره ی ثبت اسناد رسمی به همراه شخصی که مالک برند کنونی برند می باشد کافی است.
 2. جهت ثبت برند نیازی به پروانه فعالیت اعم از حواز تاسیس یا پروانه بهره برداری می باشد در صورتی که برند مورد نظر غیر فارسی است باید کارت بازرگانی داشته باشید.
 3. با خریداری نمودن برند می توان خیالی آسوده داشت که برند مورد درخواست ثبت شده است و امکان مردود شدن آن وجود ندارد زیرا در صورتی که برندی به دلایل مختلفی رد شود علاوه بر اینکه زمان هدر می رود مستلزم پرداخت هزینه می باشند.
   

مراحل خرید برند تجاری در کرج

 1. برند مورد نظر را انتخاب نمایید.
 2. از برند انتخاب شده دراداره مالکیت صنعتی استعلام بگیرید. ( در هنگام انتقال برند، بایستی  به مدت اعتبار گواهی ثبت توجه شود که به پایان نرسیده باشد).
 3. فروشنده و خریدار بایستی  در دفتر خانه به منظور تنظیم نمودن  سند صلح حضور داشته باشند.
 4. سند تنظیم می شود و به طور کامل به خریدار انتقال داده می شود.
 5. در روزنامه رسمی کشور آگهی انتقال علامت چاپ و منتشر می شود.

مراحل فروش برند تجاری در کرج

 1. به دفتر خانه اسناد رسمی به منظور تنظیم نمودن سند صلح علامت تجاری و به امضا رساندن صلح نامه انتقال قطعی نام تجاری در دفتر خانه اسناد رسمی مراجعه گردد.
 2. دفتر خانه از اداره مالکیت صنعتی به منظور دستیابی به سابقه ثبت و درستی  نام تجاری مورد نظر استعلام می گیرد.
 3. در روزنامه رسمی کشور آگهی انتقال علامت چاپ و منتشر می شود.

مطابق ماده 139 نظام نامه  ثبت علایم و اختراعات ، در تقاضانامه ی کتبی به منظور ثبت انتقال بایستی نکات ذیل به طور واضح و آشکار درج گردد.

 1. شماره و تاریخ ثبت علامت در ایران درج شود.
 2. در صورتی که نماینده ی قانونی (وکیل) وجود دارد نام  و نشانی و تبعیت  منتقل الیه ( مالک جدید )  درج شود.
 3. در صورتی که  انتقال جزیی صورت گرفته باشد ، تبیین  کالاها و خدماتی که علامت به منظور آن ها منتقل شده است درج شود.

جهت مطالعه بیشتر در زمینه مراحل ثبت برند در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

قیمت فروش برند در کرج

برندهایی که  اخیرا در کرج به ثبت رسیده اند و به منظور خرید و فروش آن ها مبادرت صورت می گیرد بیشتر با عنایت  به تعداد طبقات و کالاها و هم چنین نوع کلمه و یا طراحی آن ارزش گذاری می شوند.اما برندهایی که  در عرصه ی بازار دارای سابقه ی مصرف و حضور را دارند، به منظور فروش برند نیاز به  این دارند تا به وسیله ی کارشناس دادگستری قیمت گذاری بر روی آن ها صورت بگیرد.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال و موردی می توانید با مشاوران و کارشناسان ایلیا ثبت در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند اشخاص حقیقی در کرج

یکی از پرسش­های دایمی اشخاص فعال در عرصه ­های اقتصادی در کرج که به ثبت شرکت اقدام نکرده ­اند و شخصیت حقوقی ندارند، این پرسش باشد که آیا ما هم به عنوان یک فرد حقیقی این امکان را داریم که برای خود یک برند ثبت نماییم؟ در این مقاله به جواب این سوال پرداخته می شود

انتخاب اسم برند در کرج

انتخاب اسم برند در کرج مناسب برای فعالیت و کسب و کار اهمیت ویژه ای دارد و سوددهی را به دنبال دارد که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

ثبت برند محصولات غذایی در کرج

بیشتر کارشناسان و متخصصان برند را به عنوان شناسنامه محصول محسوب می کنند و وجود داشتن آن را بر روی محصول اعتباری ویژه و خاص برای آن می دانند در این مقاله نحوه ثبت برند محصول غذایی اطلاعات لازم را کسب نمایید

خرید برند تجاری در کرج

علامت تجاری یا برند قابلیت نقل و انتقال را دارد.خریداری نمودن برند در کرج سبب می شود تا برندهای دیگری که از طرف صاحبانشان بدون استفاده باقی مانده اند ، تا مدت زمانی که مهلت آن ها به پایان نرسیده است بدون استفاده باقی نمانند

ثبت آرم تجاری در کرج

ثبت آرم تجاری در کرج سبب می شود که مشتریان علاقه مند به محصولات و خدمات شرکت شوند و به راحتی بتوانند محصولات مورد نظر خودشان را از میان همه محصولات دیگر تشخیص دهند

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟