لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

برندسازی برای کسب و کار


با آغاز کردن یک کسب و کار میبایست به فکر سود دهی و شهرت و اعتبار نیز باشید .

برندسازی برای کسب و کار

معتبر بودن یک برند میتواند منجر به فروش بیشتر و عرضه ی محصولات با قیمت بالاتر باشد، در واقع  روش اندیشمندانه تجارت و بدست آوردن تولید برند سازی (برندینگ )میباشد. که به واسطه این امر با داشتن لوگوی ویژه و خاص متقاضیان میتوانند محصولات و یا خدمات یک مجموعه را درک وتجربه کنند.

اصول اولیه برندسازی

تمامی شرکت های موفق دارای مشاوران مجرب و کاردان و هم چنین کارشناسان آزموده و متخصص در حیطه شغلی دارا میباشند، تا بتوانند باعث پیشرفت بیشتر در بازار کسب و کارشان شوند.

هیچ برندی از آغاز بزرگ ومعروف نبوده و به مرور زمان و با سعی و تلاش هوشمندانه و رعایت استانداردهای لازم به نقطه اوج رسیده اند و همچنان نیز ادامه میدهند.

نام‌ برند

روش های مختلفی برای نام گذاری برند وجود دارد ،که هدف اصلی از این نام گذاری به خاطر سپردن آن نام در ذهن مخاطبین (یا همان مردم ) میباشد. میبایست نامی ساده و زیبا انتخاب کرد که به آسانی تلفظ شود و زمانی که با آن صادرات انجام گیرد ،این نام نباید یاد آور موارد منفی در فرهنگ ملل باشد. در واقع میبایست نامی انتخاب شود که بتوان همیشه به آن افتخار کرد.

لوگو یا سمبل برند

لوگو سمبلی قابل مشاهده از برند است که شما را به مشتریان‌تان معرفی می‌کند و باعث می‌شود تبلیغات‌تان گسترده تر شود. برای اینکه یک لوگوی خوب داشته باشید، از یک طراح حرفه‌ای یا یک شرکت تبلیغاتی خوب استفاده کنید.

شعار

در واقع شعار یک توصیف  مختصر و قابل فهم از دلایل وجودی یک کسب و کار میباشد. نکته حائز اهمیت در ساخت و  پردازش یک شعار این است که قابل باور و به یاد ماندنی باشد، به طوری که مخاطب را مجذوب خود کند. شعار غیر واقعی و بی اساس  میتواند باعث نابودی یک برند شود.

استفاده از تبلیغات

تبلیغات باعث اطلاع از حضور برند میگردد و میتواند علاوه بر فروش محصول برند را هم برقرار نگه دارد . تبلیغات برای شرکت ها همانند یک ریل قطار عمل میکند و این امکان را برای شما فراهم میسازد تا قطار هایتان را روی ریل حرکت دهید ،چنانچه این ریل ها اصولی بنا نشود باعث توقف قطار میگردد. بنابراین هرچه تبلیغات هوشمندانه تر و خلاقانه تر باشد مشتری مجذوب سوار شدن بر این قطار ها میگردد.

پایش رسانه‌ای

صاحبان برند میبایست در هر زمان گردش اطلاعات و اخبار را پیگیر باشند تا بتوانند در خصوص بازاریابی و تبلیغات خود زمان مورد نظر را بسنجند.

روابط عمومی

یکی از عوامل اصلی در برند سازی روابط عمومی میباشد.این عامل باعث ارتباط دو طرفه با مخاطبان میگردد.چنانچه به درستی از آن استفاده شود مشتریان همیشه در جوار شما خواهند بود ، اما متاسفانه بیشتر اوقات به دلیل هزینه های پایین تر این ابزار در مقابل تبلیغات ،از آن چشم پوشی میشود .

ترویج‌های فروش

استفاده از ترویج‌ فروش درصورتیکه خوب برنامه‌ریزی شده و خوب اجرا شوند، می‌توانند بازار یا انبار شرکت را از یک محصول قدیمی‌ خالی کند و محصول جدید را به بازار عرضه کند. همچنین می‌تواند باعث تقویت مشارکت برندها شود و وفاداری را در مشتریان افزایش دهد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت برند در کرج

کرج به دلیل مجاورت با پایتخت و شهری مهاجر پذیر فعالان تجاری زیادی در ان می باشد در نتیجه جهت به ثبت رساندن برند تجاری می توانند در اداره ثبت شرکتها با وجود قابلیت ثبت و رعایت شرایط ثبت برند در کرج اقدام به ثبت نمایند .

برند چیست ؟

از ویژگی های عمده ای که یک برند دارد متمایز کننده می باشد بدین صورت که دو محصول و یا دو خدمات مشابه را باهم تفکیک و متمایز می کند در نتیجه بر اساس این تمایز مالک آن درصدد ارتقای کیفیتی می باشد

ثبت برند آموزشی در کرج

در نتیجه اشخاصی که در صدد رشد فعالیت آموزشی در کرج هستند باید بدانند که نوع قالب ثبتی خود را موسسه غیرتجاری انتخاب نمایند و اقدام به ثبت در اداره ثبت شرکتها به عنوان شخصیت حقوقی نمایند

استعلام برند قبل از ثبت

در دنیای تجارت به علت گستردگی و تنوع برندها تنها راهی که بتوان خاص تر بودن برند را نشان داد استعلام از برند می باشد .

نقل و انتقال برند در کرج

در نتیجه مالکین ثبت برند در کرج قادر خواهند بود با توجه به شرایط و ضوابط ثبتی و هم چنین معتبر بودن برند خود در کرج نقلو و انتقا برند را انجام دهند .

هزینه ثبت برند در کرج

زمانی که متقاضیان ثبت برند در کرج تصمیم می گیرند بر اساس نوع فعالیتی خود برندی را انتخاب نمایند باید در جهت حفاظت آن اقدام به ثبت نمایند . ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی انجام می شود که متقابل آن باید پرداختی هایی به اداره مالکیت صنعتی انجام داد .

موانع رشد برند

مزایای ساختن برند برای هر شرکتی مشخص می باشد و شرکت ها با مزایای که می توانند برند سازی را انجام بدهند آشنایی دارند .

مدت زمان ثبت برند در کرج

مدت زمان ثبت برند در کرج متناسب با نوع تقاضا و مدارک ارائه شده، متغیر می باشد ولی مهمترین بخش در ثبت برند، تهیه و تدوین اظهارنامه درست و عاری از اشکال به اداره مالکیت معنوی است

ثبت آنلاین برند در کرج

در ابتدا اشخاص حقیقی و یا شخصیتهای حقوقی که خواهان ثبت برند در کرج هستند باید مدارک مورد نیاز ثبت برند را بر اساس نوع موضوع فعالیتی و مجوزهای دریافتی و مدارک احراز هویتی آماده کرده و اقدام به ثبت اینترنتی نمایند .

چگونه برند ثبت کنیم ؟

برای ارائه محصول به بازار تاجر می بایست یک برند مختص برای آن محصول در نظر بگیرد، لکن باید علامت مورد نظر را مطابق با مقررات در اداره ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات ثبت کرد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟