لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

مدت زمان ثبت برند در کرج


مدت زمان ثبت برند در کرج متناسب با نوع تقاضا و مدارک ارائه شده، متغیر می باشد ولی مهمترین بخش در ثبت برند، تهیه و تدوین اظهارنامه درست و عاری از اشکال به اداره مالکیت معنوی است. در صورت بروز اشتباه در تدوین اظهارنامه ثبت برند، وقت زیادی هدر می رود. فرآیند تدوین و تهیه اظهارنامه و ارسال الکترونیکی آن و پیگیری آن در سایت مربوطه به شرح زیر اعلان شده است :

در عرض 1 یا 2 روز پس از ارسال اظهارنامه و گرفتن رمز اظهارنامه ، اظهارنامه مذکور طبقه بندی می شود و فرایند زیر روی آن صورت می گیرد .

مدت زمان ثبت برند در کرج

بعد از اتمام ثبت سامانه اینترنتی و ارسال آن به کارتابل کارشناسان بررسی و تحقیق بر روی پرونده ثبت برند در کرج انجام می شود .

به ثبت رسانیدن برند دربردارنده روند و شیوه ی خاصی است که موسسین بایستی به منظور همه ی مراتب اطلاعات لازم و کافی داشته باشند در صورتی که این چنین نباشد مراحل ثبت برند با مشکی روبرو می شود و متقاضیان مجبور می شوند تا یک مرحله را چند بار تکرار کنند.قابل ذکر است که مدت زمان ثبت برند براساس نوع تقاضا و مدارک ارائه شده می باشد و مدت آن متغییر است.

کارتابل کارشناس ثبت برند

کارشناس ذیربط پرونده تقاضای ثبت برند را پس از طبقه بندی تحویل می گیرد و درخصوص اطلاعات مندرج در آن تحقیق می کند. این تحقیق تنها شامل کامل بودن مدارک آپلود شده و کفایت اطلاعات ابزاری و صحت آنها است ؛ عدم پذیرش یا اعلام نقص مدارک پرونده پس از مشاهده تفاوت بین اظهارنامه و مدارک ابزاری اعلام می شود.

قابل توجه است که مدت زمان لازم جهت اعلام رای کارشناس در خصوص پرونده ثبت برند شما به تعداد پرونده هایی بستگی دارد که وی باید مورد رسیدگی قرار دهد که این تعداد را می توان درسایت در قسمت کارتابل کارشناس مشاهده نمود.

کارتابل کارشناس مسئول ثبت برند

چنانچه کارشناس اداره پرونده را فاقد ایراد تکنیکی ارزیابی نماید، آن را به کارشناس مسئول می فرستد وی به نوبه خود باید پرونده را از لحاظ امکان ثبت برند یا عدم آن مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد.

کارشناس مسئول (موسسه حقوقی تندیس مهان) در مورد این مورد بررسی می کند که آیا امکان ثبت برند وجود دارد و آیا قبلا فرد دیگری برند درخواستی را ثبت کرده است یا خیر. درصورتی درخواست ثبت برند قبول نمی شود که برند دیگری همانند برند درخواستی در آن طبقه وجود داشته باشد . چنانچه بین اسم برند و برند دیگر تشابهات واژگانی مشاهده شود، پرونده مذکور برای ریاست اداره ارسال می شود تا وی درباره آن نظر قطعی صادر کند.

کارتابل رئیس اداره ثبت برند

هنگامی ریاست اداره نسبت به ثبت برندی اظهار نظر می کند که  ثبت آن مشروط به اخذ حکم رئیس اداره است . رئیس اداره مرجع تعیین کننده ثبت یا عدم ثبت برند بوده و چنانچه وی پرونده ثبت برند را تایید کند، پرونده وارد مرحله آگهی نوبت اول می شود.

مدت زمان مورد نیاز برای مراحل فوق الذکر به تعداد پرونده هایی بستگی دارد که کارشناسان و ریاست اداره باید مورد رسیدگی قرار دهند و در کارتابل آنها قرار دارد ولی برحسب تجارب تقریبا 45 روز تا 60 روز طول می کشد تا مراحل مذکور طی شود.

از آنجا که گذراندن مراحل فوق تا رسیدن به مرحله آگهی نوبت اول و یا عدم پذیرش پرونده کوتاه نبوده و بلکه طولانی است لازم است که اظهارنامه و مدارک مربوطه را تمام و کامل ارسال نمود و نیز باید دقت داشت در هنگام انتخاب اسم برند، آن را به شکلی برگزینیم که مشابه بسیار کمی داشته باشد تا احتما عدم قبولی آن کاهش یابد .

اسم برند مهمترین بخش در نگام ثبت برند می باشد از این رو بخش تخصصی ثبت برند تندیس مهان نسبت به ایجاد مرجعی بنام بانک نام اقدام نموده و در این مسیر از تجارب خود در زمینه ثبت برند و تحقیقات دقیق از برندهای ثبت شده بهره برده است تا احتمال ثبت افزایش یابد.

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

استعلام برند قبل از ثبت

در دنیای تجارت به علت گستردگی و تنوع برندها تنها راهی که بتوان خاص تر بودن برند را نشان داد استعلام از برند می باشد .

نقل و انتقال برند در کرج

در نتیجه مالکین ثبت برند در کرج قادر خواهند بود با توجه به شرایط و ضوابط ثبتی و هم چنین معتبر بودن برند خود در کرج نقلو و انتقا برند را انجام دهند .

موانع رشد برند

مزایای ساختن برند برای هر شرکتی مشخص می باشد و شرکت ها با مزایای که می توانند برند سازی را انجام بدهند آشنایی دارند .

استعلام آنلاین برند

قبل از اقدام جهت ثبت برند و اجتناب از رد شدن برند انتخابی، توصیه می شود که سابقه برند مورد نظر را بررسی کرد. بهترین روش استفاده ار استعلام آنلاین برند می باشد .

انتخاب برند خوب

گزینش یک اسم تجاری و انتخاب برند خوب به حساسیت و دقت بسیاری احتیاج دارد. یک اسم مناسب در موفقیت یک کالا نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد.

خانه

صفحات اصلی..

خرید برند آماده

خریداری نمودن برند تجاری محاسن های بسیار زیادی را به دنبال دارد. در این مقاله می توانید به توضیحات بیشتر در مورد خرید برند آماده بپردازید

ثبت برند آموزشی در کرج

در نتیجه اشخاصی که در صدد رشد فعالیت آموزشی در کرج هستند باید بدانند که نوع قالب ثبتی خود را موسسه غیرتجاری انتخاب نمایند و اقدام به ثبت در اداره ثبت شرکتها به عنوان شخصیت حقوقی نمایند

برندسازی برای کسب و کار

با آغاز کردن یک کسب و کار میبایست به فکر سود دهی و شهرت و اعتبار نیز باشید در ابتدا باید به فکر برندسازی برای کسب و کار شوید در این مقاله می توانید در این مورد مطالعه نمایید

چگونه برند ثبت کنیم ؟

برای ارائه محصول به بازار تاجر می بایست یک برند مختص برای آن محصول در نظر بگیرد، لکن باید علامت مورد نظر را مطابق با مقررات در اداره ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات ثبت کرد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟