لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

ثبت آنلاین برند در کرج


از جمله خواسته هایی که یک فعال تجاری و یا اقتصادی دارد برای بهتر شناسایی خود در بازار استفاده می نماید برند می باشد . برند قابلیت ثبت به صورت حقیقی و حقوقی را دارد در نتیجه زمانی که برندی انتخاب می شود باید در تحت حمایت گرفتن آن در اداره مالکیت صنعتی به ثبت رساند . در نتیجه باید این موضوع را در نظر بگیرید که موفقیت اصلی برند در ثبت رساندن آن می باشد یعنی مورد حفاظت و استفاده از مزایای دولتی وابسته به ثبت برند می باشد.

در گذشته اشخاص برای ثبت برند خود باید به اداره مالکیت صنعتی مراجعه می کردند و به صورت حضوری ثبت خودرا انجام می دادند اما اکنون با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دنیای تجارت و تأسیس و راه اندازی سامانه اینترنتی کار ثبت را برای متقاضیان آسان کرده است .

ثبت آنلاین برند در کرج

در نتیجه جهت ثبت برند به صورت آنلاین ملزم به تجربه ثبت اینترنتی می باشد و افرادی که در صدد ثبت هستند ولی تجربه ندارند باید به موسسه ثبت ایلیا مراجعه کرده و با مشاوران با تجربه آن راهنمایی لازم را کسب نمایند.

در ابتدا اشخاص حقیقی و یا شخصیتهای حقوقی که خواهان ثبت برند در کرج هستند باید مدارک مورد نیاز ثبت برند را بر اساس نوع موضوع فعالیتی و مجوزهای دریافتی و مدارک احراز هویتی آماده کرده و اقدام به ثبت اینترنتی نمایند .

همانطور که گفته شد ثبت برند در اداره ثبت مالکیت به صورت غیر حضوری از طریق ثبت اینترنتی انجام می شود  در نتیجه به سامانه اداره مالکیت صنعتی رفته و کلیه مراحل ثبت آنلاین برند را مطابق گزینه هایی که از متقاضی می خواهد درج نمایید.

در شروع اطلاعاتی از شخص و یا مالک خواسته شده که بر اساس نوع شخصیت حقیقی و یا حقوقی باید اطلاعات مربوط به آنرا تکمیل نماید . در این بین برندهای حقیقی مختص اشخاص حقیقی هستند و برندهای حقوقی مختص برندهای حقوقی هستند در نتیجه باید براساس نوع آن اطلاعات را تکمیل نمایید .

اطلاعات حقیقی از قبیل نام و نام خانوادگی درج نشانی و تلفن تماس و .......

اطلاعات حقوقی از قبیل نام و نام خانوادگی مدیران و اعضا به همراه سمت آنها و درج نشانی هر کدام و تلفن آنها می باشد هم چنین باید میزان سهم هر یک از سرمایه قید شود .

ابلاغ گیرنده پیام های سازمان باید یک نفر باشد که مشخصات و تلفن همراه و یاایمیل را حتما درج نمایید که کلیه اطلاعات و هشدارهای به تلفن آن پیام بشود .

طبقه مورد نظر کالا را انتخاب کرده یعنی این نوع برند برای کدام دسته کالایی می باشد را مشخص نمایید.

در صورت وجود وکیل جهت امور ثبت برند الزامی است که اطلاعات آنرا نیز درج نمایید .

سپس در قسمت مورد نظر مدارک لازم ثبت برند را آماده کرده و بارگذاری نمایید و مدارک را بر اساس حجمی که خواسته شده است بارگذای نمایید.

سپس در همان سامانه درگاه بانکی فعال می باشد که با در دست داشتن رمز دوم کارت بانکی می توان هزینه های قانونی پرداختی بانکی را انجام داد.

سپس بعد از پرداخت الکترونیکی هزینه های ثبت برند پذیرش نهایی را انتخاب کرده و کدرهگیری و رمز عبور را دریافت نمایید و می توانید از اظهارنامه ثبت برند پرینت گرفته سپس ذیل آن را امضا نمایید .

بعد از اینکه ثبت برند به صورت آنلاین به پایان رسید و اظهارنامه پرینت اخذ شد باید همه مدارک مورد نیاز ثبت برند را کپی برابر اصل کرده و به همراه اظهارنامه پرینت گرفته شده به اداره مالکیت صنعتی ارسال نمایید .

توسط این کدرهگیری می توانید در مراحل بعدی جهت پیگیری های بعدی از آن استفاده نمایید . بدین صورت که زمانی که بصورت سامانه ای ثبت را انجام می دهید از طریق همان سامانه پرونده به اداره مالکیت صنعتی کارشناس مرتبط ارسال می شود .

زمان ثبت برند به صورت 2 الی 3 ماه می باشد زیرا دلایلی بر روی زمان تأثیرگذار است زیرا ممکن است تعداد پرونده های موجود در سیستم کارشناسان موجود باشد که جوابگوی به هر پرونده به تعویق بیافتد هم چنین نوع برند و طبقه کالایی نیز در زمان ثبت نیز تأثیرگذار می باشد .اگر ثبت برند شما مورد تایید قرار گرفت باید چند کپی از اسنادی که قبلا روی سامانه قرار داده اید تهیه کرده و به انضمام دیگر مدارک لازم به اداره مالکت صنعتی مراجعه کرده و تشکیل پرونده دهید. با نهایی شدن ثبت برند هزینه ی ان نیز باید پرداخت شود.

با تادیه هزینه نهایی ثبت علامت تجاری بایستی مبادرت به انتشار پیش نویس ثبت برند در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار نمود.پرداخت این ملغ اینترنتی میباشد.به این تریتیب با نهایی شدن برند و گذشت ده روز آگهی دوم برند انجام می شود که هزینه این آگهی نیز بر عهده درخواست کننده می باشد.

برای اخذ گواهی ده ساله ی برند با انتشار آگهی دوم و گذشت ده روز از آن می بایست یک نسخه از آن ، یک نسخه از آگهی اول و یک رونوشت از درخواست ثبت اولیه و روزنامه های رسمی ثبت برند به اداره مالکیت صنعتی ارائه شود .

در صورتی که در مراحل ثبت برند ایراد یا نقصی در پرونده و یا تقاضا موجود باشداز سمت دبیرخانه مالکیت صنعتی  با شماره ای که زمان تکمیل اطلاعات در سایت ثبت گردیده تماس گرفته شده و زمانی برای برطرف کردن ایرادات مقرر می شود . متقاضی باید در زمان تعیین شده اقدام به رفع نواقص نماید در غیر این صورت پرونده رد شده و مراحل ثبت برند باید دوباره انجام شود.

از آنجا که برای ثبت برند و طی کردن مراحل بدون خطا و رسیدن به نتیجه نهایی در اسرع وقت احتیاج به آگاهی و تسلط بر امور مربوطه دارد و یک امر کاملا تخصصی به حساب می آید بهتر است در صورت نداشتن تخصص و توانایی کافی جهت این امر با کارشناسان و متخصصان در این حرفه مشاوره نمائید..

پس از به ثبت رسیدن برند و دریافت اظهارنامه ثبت اعتبار برند برای ده سال خواهد بود و اگر قصد تمدید برند را داشته باشید باید شش ماه قبل از تاریخ انتقضای برند برای تمدید درخواست خود را ارائه دهید و مدارک لازم را ارائه نمائید.برای تمدید برند همان مراحل ثبت باید طی شود. چنانچه ظرف موعد مقرر اقدام به تمدید صورت نگیرد اداره مالکیت صنعتی نهایتا شش ماه زمان در اختیار صاحب برند قرارمی دهد و او را در اولویت تمدید برند می گذارد و چنانچه صاحب برند  مبادرت به تمدید نکند این امکان وجود دارد برند به اسم دیگری ثبت شود و مالکیت برند به فرد دیگری واگذار شود.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اصول برندینگ

یکی از مبادی برندینگ موفق داشتن یک اسم خاص می باشد بدین صورت باید برندی انتخاب نمایید که تأثیر بسزایی در برندینگ و قدرتمند سازی داشته باشد در این مقاله به اصول برندینگ پرداخته می شود

ثبت آنلاین برند در کرج

در ابتدا اشخاص حقیقی و یا شخصیتهای حقوقی که خواهان ثبت برند در کرج هستند باید مدارک مورد نیاز ثبت برند را بر اساس نوع موضوع فعالیتی و مجوزهای دریافتی و مدارک احراز هویتی آماده کرده و اقدام به ثبت اینترنتی نمایند .

چگونه برند ثبت کنیم ؟

برای ارائه محصول به بازار تاجر می بایست یک برند مختص برای آن محصول در نظر بگیرد، لکن باید علامت مورد نظر را مطابق با مقررات در اداره ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات ثبت کرد.

مالکیت معنوی

به حقوقی که به صاحبان آن اجازه بهره برداری از فعالیت های فکری و خلاقانه را می دهد و دارای ارزش اقتصادی و بازرگانی می باشد مالکیت حقوق فکری/معنوی

خانه

صفحات اصلی..

مدارک ثبت برند در کرج

مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرج به دو صورت می باشد هم قابلیت ثبت برای اشخاص حقیقی و هم حقوقی در کرج وجود دارد ولی باید در ارائه متفاوت می باشد و هر شخص بر اساس نوع فعالیت باید مدارک را تهیه و به اداره ثبت شرکتها ارسال نماید

مدارک ثبت علامت تجاری در کرج

در کرج برای ثبت علامت تجاری در صورتی می توان انجام داد که دارای شرایط و ضوابط قانون تجارت باشد و ارائه دادن مدارکی الزام بر ثبت می باشد

نقل و انتقال برند در کرج

در نتیجه مالکین ثبت برند در کرج قادر خواهند بود با توجه به شرایط و ضوابط ثبتی و هم چنین معتبر بودن برند خود در کرج نقلو و انتقا برند را انجام دهند .

ثبت علامت تجاری شرکت در کرج

شرکت های تجاری بر اساس نوع فعالیت خود جهت معرفی و شناساندن بهتر محصولات و خدمات خود علامت تجاری را انتخاب می نمایند

مدت زمان ثبت برند در کرج

مدت زمان ثبت برند در کرج متناسب با نوع تقاضا و مدارک ارائه شده، متغیر می باشد ولی مهمترین بخش در ثبت برند، تهیه و تدوین اظهارنامه درست و عاری از اشکال به اداره مالکیت معنوی است

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟