لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

برند مادرید


مالک علامت تجاری اعم از شخص حقیقی یا حقوقی با عنایت به کنوانسیون پاریس این توانایی را دارد تا به منظور ثبت نمودن علامت خود در اداره های کشور مختلف تعدادی تقاضانامه را به زبان های گوناگون و با هزینه و تعرفه های مغایر به امانت بگذارد.  

جهت آسان تر شدن و راحت شدن ثبت برند بین المللی بعضی از کشورهایی که در کنوانسیون پاریس عضو می باشند نظام مادرید را به عنوان آیین نامه بین المللی علامت تجاری تصویب نموده اند.

شایان ذکر است که از سال 1382 کشور ایران به این نظام ملحق شده است. بنابراین فردی که درخواست ثبت علامت را خواستار می باشد می تواند نخست علامت تجاری خود را در کشور خاستگاه در نظام مادرید به ثبت برساند و درصورتی که میل و رغبت دارد با تنظیم نمودن اظهار نامه ای می تواند در 86 کشوری که در نظام مادرید عضو می باشند علامت تجاری خود را به ثبت برساند.

ثبت برند بین المللی (مادرید)

ثبت نمودن برند در کشورهای دیگر یکی از دغدغه ها و نگرانی های بسیاری از بازرگانان و تاجرانی است  که مشغول به فعالیت واردات و صادرات می باشند که از هرگونه تقلید کاری در خصوص نام تجاری خود مانع ایجاد کنند.

در واقع بازرگانان و تاجران کشور ایران بایستی به عنوان گام اول برند خود را به صورت لاتین(غیرفارسی) به ثبت برسانند و به عنوان گام دوم برای به ثبت رساندن همان علامت تجاری در کشورهای مدنظر مبادرت نمایند.

برای  آن که بتوانید در کشورهای مختلف برند و علامت های تجارتی خود را به صورت بین المللی به ثبت برسانید این امکان برای شما مهیا می باشد که به اداره ثبت شرکت مراجعه نمایید و با تسلیم نمودن تعدادی تقاضانامه  به زبان های مختلف و هزینه های متفاوت به منظور ثبت برند بین المللی مبادرت نمایید.

۸۶ کشوری که در کنوانسیون مادرید پاریس عضویت دارند به منظور  آسان تر شدن امور در ثبت برند مادرید بین المللی با هم  هم پیمان شده اند و یک آیین نامه ی بین المللی جهت  ثبت نمودن برند، به  عنوان نظام مادرید را مصوب نموده اند.

به همین علت به منظور ثبت برند بین المللی به جای چندین تقاضانامه ی مختلف، می توانید با تنظیم نمودن  تقاضانامه در سیستم مادرید، به وسیله ی ایلیا ثبت خود را در کلیه ی  کشورهایی که در این نظام عضویت دارند را ثبت نمایید.

جهت راهنمایی بیشتر در زمینه ثبت برند در کرج می توانید با مشاوران با تجربه ایلیا ثبت از مشاوره لازم بهره مندشوبد فقط با یک تماس تلفنی

مزیت ثبت برند بین المللی و علائم تجاری در سیستم مادرید چیست؟

ثبت برند بین المللی نخست ، بایستی در كشور مبداء صورت بگیرد و بعد با مشخص نمودن  كشورهای مورد نظر  درعرصه ی بین المللی انجام می گیرد امتیاز نظام  مادرید به این شیوه می باشد که شخص درخواست کننده  با نشان  دادن یک اظهارنامه بین المللی به وسیله ی وایپو می تواند در کلیه ی ۸۶ کشور عضو و یا بعضی از آن ها برند خود به ثبت برساند.

به همین سبب ، مزایای ثبت بین المللی را می توان  ارزان، ساده و موثر بودن آن به حساب آورد ، که تنها  به وسیله یك درخواست نامه ی بین المللی واحد و به یك زبان (انگلیسی یا اسپانیولی،فرانسوی) و پرداخت نمودن  یك استعلام یا تعرفه به فرانك سوئیس، تحصیل و فراهم نمودن  حمایت از نشانه های تجارتی یا خدماتی دركشورهای معین شده در فرم درخواست میسر می شود . و چنانچه هرگونه تغییر یا تحولی در علامت ثبت مبداء به وسیله ی دارنده آن انجام بگیرد همانند تغییر نام، مالكیت، آدرس، تمدید و همانند آن، با کامل کردن فرم های مربوط به آن و پرداخت نمودن هزینه ای پایین تغییرات ذکر شده را می توان عرصه ی   بین المللی انجام داد.

مدارک لازم برای ثبت بین المللی برند و علائم تجاری ( تحت سیستم مادرید )

درخواست نامه به منظور  ثبت بین المللی برند و نشانه های تجاری  را به اداره ثبت علائم تجاری را ارائه دهید.(اسامی کشورهایی که قصد ثبت برند در آن ها را دارید، باید در نامه درج کنید.)

بایستی معرفی نامه برای شرکت ها و اشخاص حقوقی را  بر روی سر برگ شرکت همراه با امضاء تمامی  اعضای هیئت مدیره و اشخاصی که در شرکت حق امضا دارند ارائه گردد و در صورتی که نماینده قانونی او به منظور انجام کارها مراجعه می کند بایستی وکالتنامه ی دادگستری تسلیم گردد.

رونوشت برابر با اصل شناسنامه کارت ملی و اعضای هیئت مدیره و دارندگان حق امضاء ارائه گردد.(یا کپی برابر با اصل شناسنامه کارت ملی و اشخاص حقیقی)

کارت بازرگانی دریافت گردد.

رونوشتی از آگهی تاسیس شرکت ارائه گردد.

رونوشتی از روزنامه رسمی شرکت ارائه گردد.

رونوشتی از روزنامه آخرین تغییرات و  تحولات شرکت در صورت وجود ارائه گردد.

اصل گواهی ثبت علامت تجاری یا اظهارنامه درایران به منظور مشاهده  و رونوشت  آن به منظور  ضبط در پرونده ارائه گردد.

فرم مخصوص لاتین بعد از مشخص نمودن کشور های مورد نظر به منظور ثبت ارائه گردد. (حتما فرم با دقت و به درستی پر شود)

برگه محاسبه شده هزینه ها به همراه مهر و امضاء متقاضی ارائه گردد.

رسیدی که به پرداخت هزینه های  بررسی اظهارنامه ثبت برند بین المللی مرتبط می باشد ارائه گردد.

ثبت نمودن برند بین المللی وبه دست آوردن حقوق ناشی از آن ، بعضی از كشورهایی در کنوانسیون پاریس عضویت دارند ، انجمن  بین المللی را به منظور  حمایت نمودن از مالكیت معنوی در جهت كنوانسیون ذکر شده تشكیل داده اند و در آن نظام مادرید یا ثبت بین المللی را به عنوان آیین نامه ی ثبت برند بین المللی به تصویب رسانده اند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونه یک برند بسازیم ؟

برند یعنی یک نام، نشانه، علامت ، عبارت و ترکیبی از این ها که با هدف متفاوت نمودن کالا و خدمات شما با کالا و خدمات دیگر رقیب های شما به کار گرفته می شود در این مقاله از اینکه بتوانید چگونه برند بسازید اطلاعاتی ذکر شده است مطالعه نمایید

آموزش گام به گام ثبت برند

برند تنها ابزاری است که باعث می شود تمایز بین کالاها و محصولات مشابه را به خوبی نمایان سازد . و از عواملی است که باعث می شود مشتریان و مصرف کنندگان جذب شوند .در این مقاله گام گام ثبت برند را مطالعه نمایید .

فرایند ثبت برند در کرج

درخواست کنندگان ثبت برند در کرج نخست بایستی مرحله های ثبت برند خود را در ادراه ثبت مالکیت صنعتی انجام دهند.روند و فرآیند ثبت برند را در مقاله توضیح داده شده است لطفا مطالعه نمایید

ثبت برند آرایشی در کرج

اشخاصی که در کرج در صدد ثبت برند آرم ، نشان و علامت تجاری آرایشی خود هستند و به عنوان تولید کننده می خواهندمحصولات آرایشی خود را به عموم مردم نمایش بگذارند باید برای آن یک اسم انتخاب نموده که بتوانند در تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد

اهمیت ثبت برند

نام تجاری عبارت و یا اصطلاحی می باشد که در جهت معرفی کالا و یا محصولات و خدمات یک بنگاه می باشد .در زمانی مه برند را ثبت می نمایید می توانید از مزایای آن استفاده نمایید که در این مقاله اهمیت ثبت برند را مطالعه نمایید .

ثبت نشان تجاری در کرج

جهت تمایز کالاهای تولیدی و یا خدماتی اشخاص یا بنگاه ها در کرج از کالا و خدمات دیگر اشخاص و بنگاه ها از نشانی استفاده می شود که به آن علامت ، نشان و یا برند تجاری گفته می شود

برند و علامت تجاری چگونه در کرج ثبت می شود ؟

ثبت برند و ثبت علامت تجاری در کرج باید در اداره ثبت مالکیت صنعتی با دارا بودن شرایط ثبت و طی کردن مراحل ثبت اینترنتی در سامانه انجام شود که در این مقاله به توضیحات بیشتری پرداخته می شود.

ثبت برند در کرج چه مراحلی دارد؟

برای آن که برندی در کرج ثبت شود نخستین اقدام انتخاب نام برای آن می باشد و عوامل انتخاب نام برند یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در عرصه بین الملل می باشد.در این مقاله به مراحل ثبت برند در کرج پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

قانون و شرایط ثبت برند در کرج

جهت متمایز نشان دادن کالا و یا محصولات خود در کرج بهترین راه انتخاب برند و یا علامت تجاری می باشد.

علائم تجاری قابل ثبت در کرج

علامت تجاری نه تنها باید با دیگر علامت های تجاری تمایز و تفاوت داشته باشد و با نوع و جنس کالا نیز ارتباط تنگاتنگ نشان دهد ، در این مقاله از ویژگی های علائم تجاری قابل ثبت در کرج اطلاعاتی را مطالعه نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟