لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

چگونگی ثبت برند تجاری در کرج


با گسترده شدن محصولات و گوناگون شدن خدمات در کلیه کشورها متفاوت کردن این محصولات ، خدمات، کالاها و معرفی و شناساندن آن ها به وسیله شرکت عرضه کننده توسط برند تجاری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

چگونگی ثبت برند در کرج

علامت تجاری فقط به متفاوت نمودن محصولات و خدمات نمی پردازد بلکه قادر می باشد در امر بازاریابی و تبلیغات هم به شما کمک و یاری برساند.

شایان ذکر است که شیوه پیدایش این علامت تجاری و چگونگی مالکیت آن و این موضوع که علامت و یا برند تجاری در چه شرایطی این قابلیت را دارد که به ثبت برسد و این که چگونه بایستی اقدام نمایند و .... از سوالات متداولی می باشد که خاطر بسیاری از بازرگانان را درگیر خود کرده است.

ما در این مقاله سعی نموده ایم تا شما را به منظور شناخت بهتر و کامل تر علامت تجاری و مرحله های تولید تا ثبت آن یاری برسانیم.

برند تجاری چیست؟

علامت تجاری یک محصولی در حقیقت علامت معینی می باشد که کلیه تولید ها، کالاها و خدماتی که به شخص حقوقی و یا حقیقی متعلق می باشد با  کمک آن به مردم معرفی و شناسایی گردد لازم به ذکر است که همین امر سبب تفاوت کالاها و خدمات این اشخاص از کالاها و یا خدمات اشخاص دیگر خصوصا همکارهای او می گردد.

در زمان دیرین هم صنعت گران بعد از آن که کالاهای خود را می ساختند امضا و یا نشانه ای را بر روی آن ثبت می نمودند تا اشخاص دیگر با رویت آن متوجه شوند که این اثر متعلق به چه کسی می باشد و بدین ترتیب بتوانند سازنده آن را شناسایی کنند.

با گذشت زمان این علامت ها تغییرات بسیار زیادی را پشت سر گذاشته اند تا به صورت امروزی شده اند.در دنیای امروز برای محافظت و مراقبت از برند تجاری آن را در پایگاه های اینترنتی کشوری و بین المللی ثبت می نمایند.

علامت تجاری این قابلیت را دارد تا بتواند به مصرف کننده در انتخاب نمودن کالاها و یا خدماتی که مورد نظر او می باشد کمک و یاری برساند.

ایلیا ثبت دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت برند در کرج 

اگر در ثبت برند خود در کرج دچار مشکل شده اید فقط با یک تماس تلفنی با کارشناسان و مشاوران ایلیا ثبت از راهنمای لازم برخوردار شوید .

هدف از ثبت برند تجاری چیست؟

برای صاحب برند علامت تجاری  یک حقوق انحصاری محسوب می گردد و قادر می باشد با ارائه مجوز آن به  دیگران در برابر مجوز  مبلغی را اخذ کنند.

مدت زمان  استعمال از علامت تجاری که به ثبت رسیده است و هم چنین محافظت و نگهداری  از آن در تمامی کشورها متمایز استلازم به ذکر است که این مدت درکشور ایران از هنگام ارائه اظهارنامه ۱۰ به مدت زمان سال تعیین و مشخص شده است. وقتی علامت تجاری به ثبت می رسد سبب این می شود که تلاش رقیب های غیر منصف و تقلب کار  بی ثمر واقع گردد و این گونه اشخاص قادر نباشند تا محصولات و خدمات نامرغوب و بی کیفیت خود را با استعمال نمودن از علامت تجاری رقیب های مشهور و معروف خود بفروشند و سبب بد نامی آن ها گردند . هم چنین علامت تجاری به شرکت ها انگیزه  و محرک می بخشد تا به منظور  بهتر شدن و حفظ  نمودن کیفیت کالاها و خدمات  خود کوشش و سرمایه گذاری نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت تمدید علامت تجاری در کرج

الف- شخص حقیقی

 1. فتوکپی شناسنامه.
 2. فتوکپی کارت ملی.
 3. فتوکپی کارت بازرگانی در صورت استفاده از کارت بازرگانی.
 4. فتوکپی مجوز فعالیت.

ب- شخص حقوقی

 1. فتوکپی شناسنامه.
 2. فتوکپی کارت ملی.
 3. فتوکپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت.
 4. فتوکپی مجوز فعالیت.
 5. کارت بازرگانی در صورت استفاده از برند غیرفارسی.

به دنبال تمدید ثبت علامت، ثبت اصلی در دفتر ثبت می گردد  و تصدیق نامه تمدید ثبت صادر می شود و به صاحب علامت و یا نماینده قانونی او اعطا می شود.

تصدیق نامه تمدید ثبت دربردارنده  مندرجات تایید نامه اصلی با انجام تغییرات لازم ، و هم چنین  مدت اعتبار و تاریخ انقضای آن می باشد.

مزایای ثبت برندتجاری در کرج

 1. ثبت برند،ضمانت می‌کند که مشتریان می‌توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص بدهند.
 2. ثبت برند،شرکت‌ها را توانمند می نماید تا محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند.
 3. ثبت برند،ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها می باشد.
 4. باثبت برند،اجازه استفاده از آن ها به اشخاص ثالث داده می‌شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند.
 5. ثبت برند،جزء ضروری موافقت‌نامه‌های اعطای نمایندگی هستند.
 6. ثبت برند،ممکن است دارائی ازرشمند کسب و کار باشند
 7. ثبت برند،شرکت‌ها را تشویق می‌کنند تا در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات سرمایه‌گذاری کنند.
 8. ثبت برند،می تواند برای دریافت وام مفید باشد.

مراحل ثبت برند تجاری در کرج

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل ثبت برند تجاری می توانید با ایلیا ثبت در ارتباط باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک ثبت لوگو در کرج

کلیه اشخاصی حقیقی و حقوقی در کرج می توانند برای کار و فعالیت خود لوگویی را طراحی نمایند و آن را به ثبت برسانند.

برند مادرید

جهت آسان تر شدن و راحت شدن ثبت برند بین المللی بعضی از کشورهایی که در کنوانسیون پاریس عضو می باشند نظام مادرید را به عنوان آیین نامه بین المللی علامت تجاری تصویب نموده اند.

اظهارنامه ثبت برند در کرج

به منظور ثبت برند در کرج بایستی اظهارنامه ای به زبان فارسی تنظیم گردد و دربردارنده تاریخ و امضا باشد این اظهارنامه در بردارنده نکاتی می شود که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

ثبت برند در کرج چه مراحلی دارد؟

برای آن که برندی در کرج ثبت شود نخستین اقدام انتخاب نام برای آن می باشد و عوامل انتخاب نام برند یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در عرصه بین الملل می باشد.در این مقاله به مراحل ثبت برند در کرج پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

ثبت برند آرایشی در کرج

اشخاصی که در کرج در صدد ثبت برند آرم ، نشان و علامت تجاری آرایشی خود هستند و به عنوان تولید کننده می خواهندمحصولات آرایشی خود را به عموم مردم نمایش بگذارند باید برای آن یک اسم انتخاب نموده که بتوانند در تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد

علامت تجاری چیست و نحوه ثبت علامت تجاری چگونه است ؟

از عناصر اصلی که می توان توسط آن یک کالا و یا محصول را در بازار معرفی کرد لوگو و یا علامت تجاری ان می باشد در این مقاله به نحوه ثبت علامت تجاری پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

مدارک ثبت برند در کرج

مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرج به دو صورت می باشد هم قابلیت ثبت برای اشخاص حقیقی و هم حقوقی در کرج وجود دارد ولی باید در ارائه متفاوت می باشد و هر شخص بر اساس نوع فعالیت باید مدارک را تهیه و به اداره ثبت شرکتها ارسال نماید

برند و علامت تجاری چگونه در کرج ثبت می شود ؟

ثبت برند و ثبت علامت تجاری در کرج باید در اداره ثبت مالکیت صنعتی با دارا بودن شرایط ثبت و طی کردن مراحل ثبت اینترنتی در سامانه انجام شود که در این مقاله به توضیحات بیشتری پرداخته می شود.

ثبت برند بهداشتی در کرج

لوازم بهداشتی در شهر کرج نیزبا کیفیت بالایی تولید وعرضه می شود بنابراین مشتریان خود را جلب کرده و موجب شده است سرمایه گذاران زیادی اقدام به ثبت برند بهداشتی در کرج نمایند.

مراحل ثبت لوگو در کرج

لوگو گونه ای از نماد تصویری است ، زمانی که بر روی محصول و یا کالا درج شده باشد به بیان معرفی آن محصول و یا کالا ، سایت ، شرکت و ... می باشد دراین مقاله به شرح مراحل ثبت لوگو در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟