لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

چگونگی ثبت برند تجاری در کرج


با گسترده شدن محصولات و گوناگون شدن خدمات در کلیه کشورها متفاوت کردن این محصولات ، خدمات، کالاها و معرفی و شناساندن آن ها به وسیله شرکت عرضه کننده توسط برند تجاری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

چگونگی ثبت برند در کرج

علامت تجاری فقط به متفاوت نمودن محصولات و خدمات نمی پردازد بلکه قادر می باشد در امر بازاریابی و تبلیغات هم به شما کمک و یاری برساند.

شایان ذکر است که شیوه پیدایش این علامت تجاری و چگونگی مالکیت آن و این موضوع که علامت و یا برند تجاری در چه شرایطی این قابلیت را دارد که به ثبت برسد و این که چگونه بایستی اقدام نمایند و .... از سوالات متداولی می باشد که خاطر بسیاری از بازرگانان را درگیر خود کرده است.

ما در این مقاله سعی نموده ایم تا شما را به منظور شناخت بهتر و کامل تر علامت تجاری و مرحله های تولید تا ثبت آن یاری برسانیم.

برند تجاری چیست؟

علامت تجاری یک محصولی در حقیقت علامت معینی می باشد که کلیه تولید ها، کالاها و خدماتی که به شخص حقوقی و یا حقیقی متعلق می باشد با  کمک آن به مردم معرفی و شناسایی گردد لازم به ذکر است که همین امر سبب تفاوت کالاها و خدمات این اشخاص از کالاها و یا خدمات اشخاص دیگر خصوصا همکارهای او می گردد.

در زمان دیرین هم صنعت گران بعد از آن که کالاهای خود را می ساختند امضا و یا نشانه ای را بر روی آن ثبت می نمودند تا اشخاص دیگر با رویت آن متوجه شوند که این اثر متعلق به چه کسی می باشد و بدین ترتیب بتوانند سازنده آن را شناسایی کنند.

با گذشت زمان این علامت ها تغییرات بسیار زیادی را پشت سر گذاشته اند تا به صورت امروزی شده اند.در دنیای امروز برای محافظت و مراقبت از برند تجاری آن را در پایگاه های اینترنتی کشوری و بین المللی ثبت می نمایند.

علامت تجاری این قابلیت را دارد تا بتواند به مصرف کننده در انتخاب نمودن کالاها و یا خدماتی که مورد نظر او می باشد کمک و یاری برساند.

ایلیا ثبت دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت برند در کرج 

اگر در ثبت برند خود در کرج دچار مشکل شده اید فقط با یک تماس تلفنی با کارشناسان و مشاوران ایلیا ثبت از راهنمای لازم برخوردار شوید .

هدف از ثبت برند تجاری چیست؟

برای صاحب برند علامت تجاری  یک حقوق انحصاری محسوب می گردد و قادر می باشد با ارائه مجوز آن به  دیگران در برابر مجوز  مبلغی را اخذ کنند.

مدت زمان  استعمال از علامت تجاری که به ثبت رسیده است و هم چنین محافظت و نگهداری  از آن در تمامی کشورها متمایز استلازم به ذکر است که این مدت درکشور ایران از هنگام ارائه اظهارنامه ۱۰ به مدت زمان سال تعیین و مشخص شده است. وقتی علامت تجاری به ثبت می رسد سبب این می شود که تلاش رقیب های غیر منصف و تقلب کار  بی ثمر واقع گردد و این گونه اشخاص قادر نباشند تا محصولات و خدمات نامرغوب و بی کیفیت خود را با استعمال نمودن از علامت تجاری رقیب های مشهور و معروف خود بفروشند و سبب بد نامی آن ها گردند . هم چنین علامت تجاری به شرکت ها انگیزه  و محرک می بخشد تا به منظور  بهتر شدن و حفظ  نمودن کیفیت کالاها و خدمات  خود کوشش و سرمایه گذاری نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت تمدید علامت تجاری در کرج

الف- شخص حقیقی

 1. فتوکپی شناسنامه.
 2. فتوکپی کارت ملی.
 3. فتوکپی کارت بازرگانی در صورت استفاده از کارت بازرگانی.
 4. فتوکپی مجوز فعالیت.

ب- شخص حقوقی

 1. فتوکپی شناسنامه.
 2. فتوکپی کارت ملی.
 3. فتوکپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت.
 4. فتوکپی مجوز فعالیت.
 5. کارت بازرگانی در صورت استفاده از برند غیرفارسی.

به دنبال تمدید ثبت علامت، ثبت اصلی در دفتر ثبت می گردد  و تصدیق نامه تمدید ثبت صادر می شود و به صاحب علامت و یا نماینده قانونی او اعطا می شود.

تصدیق نامه تمدید ثبت دربردارنده  مندرجات تایید نامه اصلی با انجام تغییرات لازم ، و هم چنین  مدت اعتبار و تاریخ انقضای آن می باشد.

مزایای ثبت برندتجاری در کرج

 1. ثبت برند،ضمانت می‌کند که مشتریان می‌توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص بدهند.
 2. ثبت برند،شرکت‌ها را توانمند می نماید تا محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند.
 3. ثبت برند،ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها می باشد.
 4. باثبت برند،اجازه استفاده از آن ها به اشخاص ثالث داده می‌شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند.
 5. ثبت برند،جزء ضروری موافقت‌نامه‌های اعطای نمایندگی هستند.
 6. ثبت برند،ممکن است دارائی ازرشمند کسب و کار باشند
 7. ثبت برند،شرکت‌ها را تشویق می‌کنند تا در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات سرمایه‌گذاری کنند.
 8. ثبت برند،می تواند برای دریافت وام مفید باشد.

مراحل ثبت برند تجاری در کرج

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل ثبت برند تجاری می توانید با ایلیا ثبت در ارتباط باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت علامت تجاری شرکت در کرج

شرکت های تجاری بر اساس نوع فعالیت خود جهت معرفی و شناساندن بهتر محصولات و خدمات خود علامت تجاری را انتخاب می نمایند

ثبت برند آرایشی در کرج

اشخاصی که در کرج در صدد ثبت برند آرم ، نشان و علامت تجاری آرایشی خود هستند و به عنوان تولید کننده می خواهندمحصولات آرایشی خود را به عموم مردم نمایش بگذارند باید برای آن یک اسم انتخاب نموده که بتوانند در تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد

چگونگی ثبت برند تجاری در کرج

با گسترده شدن محصولات و گوناگون شدن خدمات در کلیه کشورها متفاوت کردن این محصولات ، خدمات، کالاها و معرفی و شناساندن آن ها به وسیله شرکت عرضه کننده توسط برند تجاری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در این مقاله به هدف و چگونگی ثبت برند تجاری در کرج می پردازیم

مراحل ثبت علامت تجاری در کرج

در ثبت علامت تجاری در کرج می بایست به سامانه الکترونیکی اداره مالکیت صنعتی مراجعه فرمائید.

مدارک ثبت علامت تجاری در کرج

در کرج برای ثبت علامت تجاری در صورتی می توان انجام داد که دارای شرایط و ضوابط قانون تجارت باشد و ارائه دادن مدارکی الزام بر ثبت می باشد

مزایای ثبت برند در کرج

از طریق ثبت برنددر کرج ، صاحبان مشاغل امتیازاتی به دست می­آورند که زمینه رشد و توسعه فعالیت آنان را بیش از گذشته فراهم می­نماید در این مقاله به مزایای ثبت برند در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

تفاوت آرم و لوگوی تجاری در کرج

بعضی از اشخاص میان آرم و لوگوتجاری در کرج تمایزی قائل نمی شوند و بسیاری از اشخاص گمان می کنند که لوگوتجاری معادل واژه آرم می باشد. در این مقاله به تفاوت آرم و لوگوی تجاری پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید.

برند و علامت تجاری چگونه در کرج ثبت می شود ؟

ثبت برند و ثبت علامت تجاری در کرج باید در اداره ثبت مالکیت صنعتی با دارا بودن شرایط ثبت و طی کردن مراحل ثبت اینترنتی در سامانه انجام شود که در این مقاله به توضیحات بیشتری پرداخته می شود.

شرایط ثبت علامت تجاری در کرج

دارا بودن برند تجاری در دنیای امروزه از اهمیت فراوانی دارد . همان طور که می دانید در بین عموم مردم و بازار در کرج رواج یافته است که تنها تفاوتی که در بین محصولات و خدمات مشابه می باشد علامت تجاری می باشد

آموزش گام به گام ثبت برند

برند تنها ابزاری است که باعث می شود تمایز بین کالاها و محصولات مشابه را به خوبی نمایان سازد . و از عواملی است که باعث می شود مشتریان و مصرف کنندگان جذب شوند .در این مقاله گام گام ثبت برند را مطالعه نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟