لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

ثبت برند مبلمان در کرج


زمانی که در صدد گسترش دادن فعالیت خود در سطح شهر هستید و می خواهید مشتری بیشتری را به سمت خود جذب نمایید می توانید برای نمایشگاه مبلمان خود در کرج ، اسم نام و یا نشانی را انتخاب نمایید. که توسط این نام و نشان می توانید تبلیغات گسترده ای را در سطح شهر انجام دهید .

مزایای ثبت برند مبلمان در کرج

 1. ثبت برند سبب حمایت قانونی و حفاظت در مقابل سوء استفاده کنندگان و متقلبان می شود.
 2. ثبت برند سبب ایجاد شهرت برای خدمات، محصولات و شرکت شما می گردد.
 3. ثبت برند شرکت ها را به سرمایه گذاری بیشتر در کیفیت و بهبود کالا تشویق می کند.
 4. ثبت برند سبب تضمین تشخیص محصولات از یکدیگر توسط مشتریان با ثبت برند می شود.
 5. ثبت برند سبب ایجاد تمایز محصولات شرکت ها از یکدیگر می شود.
 6. حق استعمال انحصاری برند برای کسی می باشد که برند خود را به ثبت رسانیده باشد.
 7.  قابلیت نقل و انتقال علامت تجاری با ثبت آن محقق می شود.
 8. ثبت برند امکان دریافت وام را فراهم می نماید.
 9.  امکان اعطای نمایندگی برند با ثبت آن ممکن و امکان پذیر می شود.
 10. ثبت برند ابزاری برای بازاریابی شرکت و ایجاد وجهه عمومی می باشد.
 11. ثبت برند سبب ایجاد ارزش افزوده سهام و افزایش درآمد شرکت برای سهامداران با ثبت علامت تجاری می گردد.
 12. با ثبت برند اجازه استفاده از برند به وسیله ی اشخاص ثالث ممکن می شود.

مراحل ثبت برند مبلمان در کرج 

جهت امور ثبت برند می توانید از مشاوران و متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند راهنمایی لازم را اخذ نمایید . باید بدانید قانونی بودن و مورد حمایت قرار گرفتن یک برند مستلزم ثبت برند در کرج می باشد که باید در ابتدا مدارک آن را محیا نمایید . جهت انجام این امور ثبت برند مبلمان در کرج می توانید با مشاوران و متخصصان ایلیا ثبت تماس حاصل نمایید. 

مدارک لازم برای ثبت برند مبلمان در کرج

جهت انجام روش ثبت برند بعد از تهیه مدارک لازمه باید اقدام به ثبت در اداره ثبت مالکیت صنعتی نمایید در ذیل به مدارک ثبت برند مبلمان قید شده است :

لازم به ذکر است که  ثبت برند برای اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر است لذا ارائه مدارک آنها باهم متفاوت می باشد.

 1. فرم اظهارنامه ثبت برند باید در دو نسخه تکمیل و ارائه داده شود.
 2. اشخاص حقیقی : ارائه مدارک هویتی کپی کارت ملی و شناسنامه.
 3. اشخاص حقوقی : ارائه آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء.
 4. در صورت وجود نماینده و یا وکیل ارائه مدارک نماینده و یا وکالتنامه.
 5. نمونه برند - یک نمونه را همزمان با پر کردن اظهارنامه اینترنتی آپلود کنید و ۱۰ نمونه گرافیکی یا کپی یا تصویر از علامت درخواستی(حداکثر درابعاد ۱۰×۱۰ سانتی متر) را بعدا هنگامی که اداره ثبت درخواست کرد همراه سایر مدارک فیزیکی به اداره تقدیم نمائید.
 6. درصورت سه بعدی بودن علامت، ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دوبعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و درمجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.
 7. مجوزهای فعالیت در صورت نیاز باید از مراجع ذی ربط اخذ گردد . - به عنوان مثال، جواز تأسیس از صنایع یا پروانه بهره برداری صنایع یا پروانه ساخت وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی یا پروانه کسب و یا هر مدرک قابل قبولی که اثبات کننده ی فعالیت شما در حوزه ای باشد که قصد ثبت علامت برای آن را دارید.
 8. استفاده از حق تقدم - درصورتی که متقاضی یا متقاضیان ثبت بخواهند به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج ازکشوراز مزایای حق تقدم (حداکثر۶ماه) استفاده نمایند می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف ۱۵روز از آن تاریخ تسلیم کنند.
 9. نسخه ای ازضوابط و شرایط استفاده ازعلامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار(در صورتیکه ثبت علامت جمعی مورد درخواست باشد)؛ (در صورت لزوم)
 10. رسيد مربوط به پرداخت هزينه های قانونی - در صورتی که درخواست ثبت از سوی متقاضی خارجی باشد، معادل ارزی کلیه هزینه ها و تعرفه ای ثبتی علامت بر مبنای فرانک سوئیس می بایست به شماره حساب ارزی ۷۴۰۰۰۱ نزد بانک ملی- شعبه عباس آبادغربی(۸۰۳) به نام خدمات ثبتی اداره کل مالکیت صنعتی واریزگردد.

ویژگی های ثبت برند مبلمان در کرج

 1.  برند بابد به صورتی باشد که دیگر جلب آن شوند.
 2.  برند باید مزیت و استفاده محصول را عنوان کند.
 3.  برند باید شرکت یا محصول را به خوبی معرفی کند.
 4.  برند باید موقعیت مرتبط با محصول قابل رقابت را مشخص کند.
 5. برند باید به صورت قانونی قابل حمایت باشد.
 6. برند باید به آسانی تلفظ شود.
 7. برند باید به آسانی به خاطر سپرده شود.
 8. برند باید به آسانی قابل تشخیص باشد.

مزایای ثبت جهانی برند

بعد از اینکه برند خود را به ثبت رساندید می توانید آنها را به ثبت جهانی برسانید و علامت مخصوص R بالای نام تجاری خود بدین صورت محسوب می شود که اعتبار بین المللی می باشد.

در واقع دیدگاه مشتریان نسبت به شما در بازار یابی بین المللی و یا مذاکرات تجاری ، طرف های قرارداد به صورت دیگری می باشد که شما بابرنامه های طولانی مدت وارد بازار شده اید.

از مزایای مهم می تواند مورد حفاظت قانونی قرار گرفته و از کپی برداری و دزدیه شدن به صورت غیر قانوین جلوگیری به عمل آید.

به طور کلی می توانید راه سوء استفاده را ببندید.

ارزش نام و شرکت خود را گاه تا چندین برابر بالا می برید.

عـلامت تـجاری از طریق حـصول اطمینان از حقـوق انـحصاری برای شناختن کالاها و خدمات و یا اجازه دادن به دیگران مبنی بر

استفاده از آن در صورت پرداخت مبلغ،صاحب علامت را محافظت می کند.مدت زمان این حفاظت متفاوت است ولی علامت تجاری قابلیت تمدیدشدن نامحدود توسط پرداخت مبلغ مربوطه را دارد. محافظت علامت تجاری توسط مراجع قانونی که در اکثر نظام ها اجازه متوقف کردن در این زمینه را دارند، تایید می شود.

علامت تجاری می تواند این اطمینان را به صاحب آن بدهد که با ثبت آن می تواند حق انحصاری آن راداشته باشد . اجازه آن را می تواند با پرداخت مبالغی به دیگران واگذار نماید.در واقع وقتی ثبت برند را انجام می دهید گواهینامه اعتبار 10 ساله را اخذ نمایید که بعد از پایان دوره مجدد با پرداخت هزینه هایی قابل تمدید می باشد.

ایلیا ثبت آماده ارائه خدمات در جهت ثبت برند مبلمان در کرج می باشد در صورت تمایل به ثبت برند مبلمان در کرج می توانید با ایلیا ثبت تماس بگیرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک ثبت علامت تجاری در کرج

در کرج برای ثبت علامت تجاری در صورتی می توان انجام داد که دارای شرایط و ضوابط قانون تجارت باشد و ارائه دادن مدارکی الزام بر ثبت می باشد

ثبت نشان تجاری در کرج

جهت تمایز کالاهای تولیدی و یا خدماتی اشخاص یا بنگاه ها در کرج از کالا و خدمات دیگر اشخاص و بنگاه ها از نشانی استفاده می شود که به آن علامت ، نشان و یا برند تجاری گفته می شود

علامت تجاری چیست و نحوه ثبت علامت تجاری چگونه است ؟

از عناصر اصلی که می توان توسط آن یک کالا و یا محصول را در بازار معرفی کرد لوگو و یا علامت تجاری ان می باشد در این مقاله به نحوه ثبت علامت تجاری پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

مراحل ثبت لوگو در کرج

لوگو گونه ای از نماد تصویری است ، زمانی که بر روی محصول و یا کالا درج شده باشد به بیان معرفی آن محصول و یا کالا ، سایت ، شرکت و ... می باشد دراین مقاله به شرح مراحل ثبت لوگو در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

علائم تجاری قابل ثبت در کرج

علامت تجاری نه تنها باید با دیگر علامت های تجاری تمایز و تفاوت داشته باشد و با نوع و جنس کالا نیز ارتباط تنگاتنگ نشان دهد ، در این مقاله از ویژگی های علائم تجاری قابل ثبت در کرج اطلاعاتی را مطالعه نمایید .

برند و علامت تجاری چگونه در کرج ثبت می شود ؟

ثبت برند و ثبت علامت تجاری در کرج باید در اداره ثبت مالکیت صنعتی با دارا بودن شرایط ثبت و طی کردن مراحل ثبت اینترنتی در سامانه انجام شود که در این مقاله به توضیحات بیشتری پرداخته می شود.

علائم تجاری غیر قابل ثبت در کرج

زمانی که در صدد ثبت علائم تجاری در اداره ثبت مالکیت صنعتی هستیدباید بدانید که چه علائم تجاری قابلیت ثبت دارند و چه علائمی قابلیت ثبت را ندارند در این مقاله مطالعه نمایید .

برند مادرید

جهت آسان تر شدن و راحت شدن ثبت برند بین المللی بعضی از کشورهایی که در کنوانسیون پاریس عضو می باشند نظام مادرید را به عنوان آیین نامه بین المللی علامت تجاری تصویب نموده اند.

مراحل ثبت علامت تجاری در کرج

در ثبت علامت تجاری در کرج می بایست به سامانه الکترونیکی اداره مالکیت صنعتی مراجعه فرمائید.

مزیت های ثبت برند در کرج چیست؟

نام تجاری یا برند می تواند سبب پیشرفت کارخانه گردد و در حوزه بین المللی هم جایگاهی ویژه برای خود داشته باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزیت های ثبت برند در کرج چیست مقاله را بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟