لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

ثبت برند خارجی در کرج


ثبت برند شرکت خارجی در کرج یکی از اهدافی است که عده ی زیادی در جستجوی آن هستند.

ثبت برند خارجی در کرج

موسسه های تجاری در کرج حتی و افراد زیادی تلاش می کنند تا از نام و برندهای شرکت های خارجی جهت افزایش فروش محصول و خدمات خود استفاده کنند.

این افراد می توانند برای خلق برند مناسب و پرقدرت مبادرت کنند نکته قابل توجهی در خصوص این امر وجود دارد که این عمل این امکان را فراهم می کند تا شما به برندی جهانی تبدیل شوید.

در صورتی که برند خارجی  حتی یک نماینده در ایران نداشته باشد اشخاص می توانند تقاضای ثبت نمایندگی آن برند را در کرج داشته باشند و با ارائه نامه و تایید نامه از کارتل اصلی جهت ثبت نمایندگی شرکت خارجی مبادرت نمایند. چنانچه برند مورد نظر در ایران دارای نماینده باشد اما  نمایندگی اصلی فاصله ی زیادی با تقاضا کننده ثبت نمایندگی داشته باشد بایستی  نقاضا کننده به ثبت نمودن شعبه نمایندگی شرکت خارجی مبادرت کند.

شایان ذکر است که خود نمایندگی اصلی عهده دار میزان مسئولیت شرکت خارجی می باشد. انجام فعالیت های تبلیغاتی یکی از عواملی می باشد که می تواند در پروسه های برند سازی تاثیر مثبتی و به سزایی  داشته باشد ، بایستی به این مسئله دقت و توجه کافی داشت تا بتوان بهترین روش های تبلیغاتی را جهت  افزایش اثر پذیری انتخاب کرد.

ایلیا ثبت تخصصی ترین مرکز ثبت برند در کرج می باشد 

شرکت های مجاز به ثبت شعبه یا نمایندگی در ایران

ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که چه شرکت هایی مجاز به ثبت شعبه یا نمایندگی در ایران هستند ؟

نظام نامه اجرائی قانون اجازه ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت خارجی شماره ۹۳۰ – ۷۸ / م / ت ۱۹۷۷۶ مورخ ۱۲/۲/۱۳۷۸ به تصدیق هیأت وزیران رسید. با توجه به ماده یک نظام نامه ، شرکت‌هایی که در کشور محل ثبت خود به عنوان شرکتی قانونی محسوب می‌شوند – یعنی با عنایت به  قانون وقوانین و مقررات کشور تبعه ی خود تاسیس  شده و شخصیت حقوقی ثبت شده ای دارند این امکان برایشان فراهم شده است تا به منظور فعالیت در ایران با توجه به قوانین و مقررات مربوطه به ثبت شعبه یا نمایندگی خود مبادرت  کنند . به ثبت رساندن شعبه یا نمایندگی شرکت خارجی در ایران مقید به عمل هم راس کشور تبعیت شده ی شرکت خارجی می‌باشند، یعنی اگر در کشور تبعیت شده شرکت خارجی شعبه یا نمایندگی های شرکت‌های ایرانی ثبت شوند آن شرکت ها هم چنین می‌توانند جهت ثبت نمودن  شعبه یا نمایندگی شرکت خود در ایران مبادرت کنند. شخص حقیقی یا حقوقی، نماینده شرکت خارجی می باشد که قرارداد نمایندگی، انجام قسمتی از موضوعات  و وظایف شرکت طرف نمایندگی را در محل عهده دار می باشد.

روش اخذ نمایندگی شرکتهای خارجی در کرج

نخست بایستی به اداره ی ثبت شرکت ها رجوع شود. کلیه ی مراحل به وسیله ی خود شخص حقیقی یا حقوقی متقاضی نمایندگی و یا از طریق یک شرکت ثبتی صورت می گیرد وپیجویی می گردد. در مرحله ی اول مشخص نمودن نام حائز اهمیت می باشد و بایستی به طور کامل با نام واحد اصلی مطابقت داشته باشد و   کوچک ترین تغییری، ویرایش یا ترجمه ای صورت نگیرد .عبارت نمایندگی یا شعبه بایستی حتما قید گردد.

وارد نمودن اطلاعات لازم جهت ثبت نمایندگی شرکت های خارجی به صورتاینترنتی صورت می گیرد.تمامی مدارک بایستی به واحد پذیرش تاسیس ارائه گردد و رسیدی دریافت شود که دربردارنده ی تاریخ مشخص شده جهت احاله ی بعدی می باشد. در این تاریخ سرانجام و موافقت با دریافت نمایندگی معین می شود. بعد  از آن در مرحله ی کارشناسی در صورتی که نیازی به دریافت مجوز باشد بایستی مبادرت شود و اگر لازم و ضروری باشد نامهی استعلام و دریافت آن صادر می گردد، اگر ابن چنین نباشد درستی اطلاعات مورد تایید واقع  می شود و پیشنویس آگهی تاسیس نمایندگی شرکت های خارجی صادر می گردد. در مرحله ی بعد لازم و ضروری می باشد که کلیه ی مبلغ های لازم و هزینه ها پرداخت شود .

در گام آخر ، پیش نویس به منظور  امضای پایانی و گواهی ”رونوشتی از آگهی تاسیس نمایندگی شرکت های خارجی بایستی به واحد روابط عمومی این اداره تحویل داده شود تا در روزنامه های کثیرالانتشار ذکر شود.

شرایط ثبت شعبه و ثبت نمایندگی شركتهای خارجی

شرایط ثبت شعبه و یا نمایندگی شرکت های خارجی عبارتست از :

  1. خدمات پس از فروش برای کالاها و یا خدمات ارائه می کنند.
  2. عملیات اجرایی قراردادها میان اشخاص ایرانی و شرکت خارجی انجام می شود.
  3. به منظورسرمایه گذاری شرکت خارجی در ایران تحقیق و بررسی می کنند.
  4. با شرکت های فنی و مهندسی ایرانی به منظور انجام کار در کشورهای ثالث همکاری می کنند.
  5. صادرات غیرنفتی ایران را افزایش می دهد.
  6. خدمات فنی و مهندسی و انتقال دانش فنی و فناوری را ارائه می کند.
  7. انجام فعالیت های دارای مجوز قانونی از طرف نهادهای دولتی از جمله ارائه خدمات در زمینه های حمل و نقل ، بیمه ، بازرسی کالا ، بانکی ، بازاریابی و…را برعهده دارند.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونه یک برند بسازیم ؟

برند یعنی یک نام، نشانه، علامت ، عبارت و ترکیبی از این ها که با هدف متفاوت نمودن کالا و خدمات شما با کالا و خدمات دیگر رقیب های شما به کار گرفته می شود در این مقاله از اینکه بتوانید چگونه برند بسازید اطلاعاتی ذکر شده است مطالعه نمایید

تعریف برندینگ در کرج

برندینگ در کرج درباره ی رقابت بر سر مشتری و تشویق نمودن آن ها به انتخاب خدمات و محصولات شما در میان رقیب ها نمی باشد

مزایای ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجاری به منظور شناساندن جنس یا محصول از نظر کیفیت آن می باشد و به عبارت دیگر علامت تجاری ابزاری می باشد که بازرگان به کمک آن، در برابر رقابت تجاری، نوع جنس و کالای خود را به مشتری عرضه می نمایند.برای اطلاعات بیشتر درباره مزایای ثبت علامت تجاری در کرج مقاله را بخوانید.

ثبت برند خشکبار در کرج

آنچه موفقیت و شهرت یک شرکت خشکبار تأثیرات بسزایی دارد و باعث فروش بیشتر می باشد ثبت برند آن در کرج می باشد در این مقاله به توضیحات بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

علائم تجاری غیر قابل ثبت در کرج

زمانی که در صدد ثبت علائم تجاری در اداره ثبت مالکیت صنعتی می باشید باید بدانید که چه علائم تجاری قابلیت ثبت دارند و چه علائمی قابلیت ثبت را ندارند در این مقاله مطالعه نمایید .

مدارک لازم جهت ثبت برند

نام تجاری عبارت اند از اسم و یا عنوانی که تعریفگر و تعیین کننده شخص حقیقی و یا حقوقی باشد. دراین مقاله به مدارک ثبت برند پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

ثبت برند آرایشی در کرج

اشخاصی که در کرج در صدد ثبت برند آرم ، نشان و علامت تجاری آرایشی خود هستند و به عنوان تولید کننده می خواهندمحصولات آرایشی خود را به عموم مردم نمایش بگذارند باید برای آن یک اسم انتخاب نموده که بتوانند در تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد

شرایط ثبت برند در کرج چیست؟

در برخی مواقع برند آن شرایطی را که باید داشته باشد را ندارد بدین صورت که قوانین تعیین برند ویژگی هایی را در نظر گرفته است که هر فرد متقاضی باید از آن اطلاع داشته باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت برند در کرج مقاله را بخوانید.

ثبت لوگو در کرج

یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین عوامل بازاریابی و پیروزی در هر نهاد، موسسه و یا مجموعه ای در کرج برند و یا همان لوگوی تجاری آن مجموعه است.

مراحل ثبت لوگو در کرج

لوگو گونه ای از نماد تصویری است ، زمانی که بر روی محصول و یا کالا درج شده باشد به بیان معرفی آن محصول و یا کالا ، سایت ، شرکت و ... می باشد دراین مقاله به شرح مراحل ثبت لوگو در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟