لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

مدارک ثبت برند در کرج


علامت تجاری (برند) یک آرم تجاری است در قالب یک الگو یا گزاره ویا اسم و.. میباشد که می تواند نشان دهنده خدمات و یا فروش کالایی خاص باشد که تحت تاثیر از آن میتواند از دیگر محصولات متشابه مشخص  گردد.

در حقیقت برند تمامی عواطف و احساسات ،خصوصیات و معانی را شامل میشود که در قالب یک اسم میباشد.

برند (نشان تجاری) در واقع همان چیزی میباشد که شنونده یا مخاطب خصایل و یا خصوصیتی از آن را با نگریستن ،شنیدن ویا احساس کردن به شکل ذهنی (Conceptual)، دیداری (Visual) یا شنیداری (Verbal) در ذهن و قلب خود به خاطر میاورد.

در واقع برند شامل همه احساسات، مفاهیم و ویژگی‌هایی است که با یک نام گره خورده است.

وازه برند به کلمه ای اطلاق میشود که محصول ویا خدماتی که  دارای قدر و منزلتی همگانی باشد. در حقیقت برند های محبوب آنهایی هستند که دارای وجود و اقتدار اجتماعی بالایی بوده و اشخاص نسبت به آن حس تملک را دارا باشند.

قطعا این عبارت ( این برند و یا مارک مورد علاقه من است ) رو شنیدید. در حقیقت برندی مقتدر است که باعث به هیجان آوردن عواطف و احساسات مصرف کننده شود و شخص(مشتری )حس اعتماد را داشته باشد. پس در واقع یکی از تکالیف اساسی هر شرکت ،انتخابی راهی مطمئن جهت دقت و توجه وفاداری مشتری است.منحصر به فرد بودن ،متناسب بودن ،جذاب بودن و...از مشخصه های یک برند (مارک )معروف است. 

نشان تجاری (brand)که شناسه یک نهاد ویا شرکت با همه جوانب میباشد ازپر اهمییت ترین سازه های موفقیت و بازایابی یک سازمان میباشد.در حقیقت یک برند برای شناساندن محصولات و خدمات و خواسته های شرکت شما بوده و آن را در ذهن مشتری،مصرف کننده و یا بیننده به تصویر میکشاند.

اولین رکن در تجارت اعتماد است و علامت تجاری به طریق برندسازی به این تضمین و اطمینان سرعت میبخشد.

تمامی برندها یک علامت ویژه و خاصی دارند که جهت تضمین و یادآوری ایفای نقش میکنند.که در این علامت از رنگ و شکل ،حروف و تصاویر،عبارت ها و موسیقیو... برای رویداد یک عکس و یا تصویر ویژه ومتفاوتی استفاده گردیده تا مشتری را مجذوب خود کرده و اورا به مسیر مورد نظر سوق دهد.

هدف از ثبت برند تجاری

هر علامت تجاری یا برند از طریق به دست آوردن اطمینان از حقوق اختصاصی برای آشنایی کالاها و خدمات یا صدور مجوز به دیگران حاکی بر استفاده از آن به شکل پرداخت هزینه،مالک اثر را حفظ میکند.مدت زمان این حفاظت گوناگون میباشد.

ارم تجاری دارای قابلیت تمدید شدن بی شمار به شکل پرداخت هزینه مربوطه را دارد. حفاظت از آرم تجاری از طریق مراجع قانونی که در بیشتر نظام ها اجازه متوقف کردن اشتباه در این مورد را دارا میباشند.مورد تایید است.

از نگاه گسترده تر ، برند با سود دادن به صاحبان آنها در سطح کلی و جهانی سرمایه گذاری کرده و این نوآوری را رواج میدهد.

محافظت از علائم تجاری مانع تلاش های رقیبان غیر منصفی مانند متقلبین ،برای استفاده از علائم معیین یه منظور فروش کالاها و محصولات و دادن خدمات بی کیفیت دگرگون شوند.این نظام اگاهی و امکان سرمایه گذاری در جهت تولید و فروش کالاها و خدمات را در بهترین شرایط ممکن به مردم میدهد،و از این طریق  تجارت بین المللی را اسان میکند.

مدارک لازم ثبت برند در کرج

مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرج به دو صورت می باشد هم قابلیت ثبت برای اشخاص حقیقی و هم حقوقی در کرج وجود دارد ولی باید در ارائه متفاوت می باشد و هر شخص بر اساس نوع فعالیت باید مدارک را تهیه و به اداره ثبت شرکتها ارسال نماید.

مدارک مورد نیاز ثبت برند اشخاص حقیقی

 • کپی شناسنامه و کارت ملی و کد پستی 10 رقمی
 • ارائه پروانه بهره برداری و یا مجوز تولید یا پروانه کسب برابر اصل یا نامه ای از امور اصناف مربوطه مبنی بر دادن خدمات جهت اداره ثبت علایم تجاری
 • وکالتنامه امضا شده برای علائم تجاری
 • تصویر علامت تجاری مورد نظر در ابعاد 8*8به تعداد 15 عدد و توضیح نامه ای جداگانه مختص علامت و وصف آن و مستند اسم مورد نظر از فرهنگ لغت ثبت علامت تجاری
 • کارت بازرگانی به اسم فرد دارنده جواز(در صورتی که علامت مورد نظرغیر فارسی و لاتین باشد)

مدارک مورد نیاز ثبت علائم تجاری برای اشخاص حقوقی یا شرکتها در کرج

 • ارائه پروانه بهره برداري يا مجوز توليد یا پروانه کسب برابر اصل شده برای ثبت علائم تجاری
 • عکس اولين روزنامه رسمي شركت(آگهی تاسیس)و روزنامه رسمي آخرين تغييرات هیات مدیره شركت (دوره آن منقضی نشده باشد برای ثبت علائم تجاری.
 • کپی شناسنامه و کارت ملی دارندگان حق امضای اوراق بهادار شرکت و کدپستی ۱۰رقمی
 • کپی كارت بازرگاني برابر اصل شده شناسنامه شخص حقوقی(در صورتيكه علامت مورد نظر لاتين باشد)
 • عکس علامت تجاری مورد نظر به ابعاد ۸*۸ سانتيمتر به تعداد ۱۵ عدد و توضیح در خصوص علامت و توصیف
 • امضای وکالتنامه توسط دارندگان حق امضای مجاز اوراق بهادار و مهر شرکت برای ثبت علامت تجاری .
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک ثبت برند در کرج

مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرج به دو صورت می باشد هم قابلیت ثبت برای اشخاص حقیقی و هم حقوقی در کرج وجود دارد ولی باید در ارائه متفاوت می باشد و هر شخص بر اساس نوع فعالیت باید مدارک را تهیه و به اداره ثبت شرکتها ارسال نماید

ثبت برند فست و فود در کرج

از پر اهمیت‌ترین امر برای یک رستوران، ثبت برند تجاری آن است، برند یا علامت تجاری آن باید به گونه‌ای باشد که لوگوی آن معرف پخت سریع (فست فود) باشد

شرایط ثبت علامت تجاری در کرج

دارا بودن برند تجاری در دنیای امروزه از اهمیت فراوانی دارد . همان طور که می دانید در بین عموم مردم و بازار در کرج رواج یافته است که تنها تفاوتی که در بین محصولات و خدمات مشابه می باشد علامت تجاری می باشد

مراحل ثبت برند در کرج

متقاضیان ثبت برند در کرج می توانند با تکمیل مدارک و دارا بودن شرایط ثبت برند اقدام به ثبت برند در اداره ثبت مالکیت صنعتی نمایند .

خرید برند آماده

خریداری نمودن برند تجاری محاسن های بسیار زیادی را به دنبال دارد. در این مقاله می توانید به توضیحات بیشتر در مورد خرید برند آماده بپردازید

ثبت آنلاین برند در کرج

در ابتدا اشخاص حقیقی و یا شخصیتهای حقوقی که خواهان ثبت برند در کرج هستند باید مدارک مورد نیاز ثبت برند را بر اساس نوع موضوع فعالیتی و مجوزهای دریافتی و مدارک احراز هویتی آماده کرده و اقدام به ثبت اینترنتی نمایند .

برندسازی برای کسب و کار

با آغاز کردن یک کسب و کار میبایست به فکر سود دهی و شهرت و اعتبار نیز باشید در ابتدا باید به فکر برندسازی برای کسب و کار شوید در این مقاله می توانید در این مورد مطالعه نمایید

نقل و انتقال برند در کرج

در نتیجه مالکین ثبت برند در کرج قادر خواهند بود با توجه به شرایط و ضوابط ثبتی و هم چنین معتبر بودن برند خود در کرج نقلو و انتقا برند را انجام دهند .

استعلام آنلاین برند

قبل از اقدام جهت ثبت برند و اجتناب از رد شدن برند انتخابی، توصیه می شود که سابقه برند مورد نظر را بررسی کرد. بهترین روش استفاده ار استعلام آنلاین برند می باشد .

چگونه برند ثبت کنیم ؟

برای ارائه محصول به بازار تاجر می بایست یک برند مختص برای آن محصول در نظر بگیرد، لکن باید علامت مورد نظر را مطابق با مقررات در اداره ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات ثبت کرد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟