لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

استعلام برند قبل از ثبت


زمانی که یک برند را برای کسب و کار خود انتخاب می نمایید باید از جدید بودن آن برند و تازگی آن اطمینان حاصل نمایید که این برند تا چه حد می تواند برای کسب و کار شما قدرتمند و مفید باشد و تا چه اندازه می تواند جدید بودن آن در سوددهی کسب و کار مؤثر باشد. جهت بدست آوردن این اطمینان و پاسخ دادن به این سوالات باید از نوع برند انتخابی استعلامات لازم را اخذ نمایید. در دنیای تجارت به علت گستردگی و تنوع برندها تنها راهی که بتوان خاص تر بودن برند را نشان داد استعلام از برند می باشد. برای اینکه بتوانید نتیجه استعلام درستی داشته باشید می توانید در سامانه اداره مالکیت صنعتی از اطلاعات بایگانی شده استفاده نمایید.یا به روش دیگر از طریق روزنامه رسمی کشور مراجعه کرده و اطلاعات لازم را برداشت نمایید.

در نتیجه وقتی از استعلام که اخذ شده نتیجه گرفته شود دیگر از ثبت برند مشابه باید جلوگیری شود که این برند امکان ثبت ندارد.

در نتیجه وقتی از نتیجه استعلام مطمئن شدید دیگر می توانید آن برند را مختص فعالیت خود دانسته و اقدام به ثبت نمایید.و با استعلام برند قلب از ثبت دیگر هزینه های اضافی را پرداخت نمی کنید . بهتر است قبل از ثبت از 45 طبقه کاری اطلاع یافته و انواع برندهای ثبت شده را بررسی و مطالعه نمایید که چه برندی قدرت داشته و سوددهی را در پی داشته است.بدین صورت که چه برندی بیشتر بر سر زبانها افتاده است.

روش های استعلام برند قبل از ثبت

روزنامه رسمی کشور www.rrk.ir.

وارد سامانه شده هدر قسمت آگهی های قانونی با انتخاب علامت تجاری به عنوان نوع آگهی کلیه آگهی های ثبت شده را مورد بررسی قرار دهید.تنها راهی که شرکت های بزرگ و کارخانجات برای عدم ثبت برند تکراری انجام می دهند اطلاع از برند های قبلی می باشد که اولویت بازار را بررسی می نمایند هم چنین از استعلام این نتیجه را می گیرند که برند تکراری را ثبت نمایند.

زیرا هنگامی که اقدام به ثبت برند می نمایید کارشناسان اداره ثبت مالکیت صنعتی مواردی را بررسی می نمایند که این برند در جای دیگر به ثبت نرسیده باشد . در نتیجه متقاضیان وقتی استعلام برند قبل از ثبت مطمئن شدند دیگر در نتیجه استعلام کارشناسان متوجه می شوند که ثبت برند آنها با مشکل بر نمی خورد.

می توان گفت ضروری ترین مرحله ای که قبل از ثبت برند باید انجام دهید استعلام از نوع برندهای قبلی می باشد . از این روش اطمینان حاصل کردده که از رد پرونده ثبت برند جلوگیری به عمل می آید.

مزایای استعلام برند

 1. از ارسال نام تکراری پرهیز کرده و از اسامی کالاهای دیگر و خدمات نها دیدیدیگر اطلاع کسب نمایید.
 2. کاهش هزینه و زمان در ثبت برند.
 3. اطلاع از کلیه برندهای ثبت شده در 45 طبقه کالایی.
 4. مختص بودن یک برند به طبقه کالایی و اطلاع از این که در یک مرحله ثبت برند انجام می شود.

انواع مختلف برند در ذیل عنوان شده است که این تنوع در دسته بندی برند و نوع فعالیت کسبی می باشد.

 1. برند محصول : یک محصول و یا یک خدمت خاص را برند کردن.
 2. برند شخصی : همانند یک ورزشکار.
 3. برند شرکتی: یک شرکت که چندین محصول یا خدمات مختلف دارد.
 4. برند جغرافیایی: مانند یک شهر خاص.
 5. برند عمومی: مانند مراسم های حکومتی.
 6. برند فرهنگی: مانند یک مراسم فرهنگی.
 7. برند مذهبی: مانند یک مسجد یا کلیسا.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

استعلام برند قبل از ثبت

در دنیای تجارت به علت گستردگی و تنوع برندها تنها راهی که بتوان خاص تر بودن برند را نشان داد استعلام از برند می باشد .

چگونه برند ثبت کنیم ؟

برای ارائه محصول به بازار تاجر می بایست یک برند مختص برای آن محصول در نظر بگیرد، لکن باید علامت مورد نظر را مطابق با مقررات در اداره ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات ثبت کرد.

هزینه ثبت برند در کرج

زمانی که متقاضیان ثبت برند در کرج تصمیم می گیرند بر اساس نوع فعالیتی خود برندی را انتخاب نمایند باید در جهت حفاظت آن اقدام به ثبت نمایند . ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی انجام می شود که متقابل آن باید پرداختی هایی به اداره مالکیت صنعتی انجام داد .

موانع رشد برند

مزایای ساختن برند برای هر شرکتی مشخص می باشد و شرکت ها با مزایای که می توانند برند سازی را انجام بدهند آشنایی دارند .

برند چیست ؟

از ویژگی های عمده ای که یک برند دارد متمایز کننده می باشد بدین صورت که دو محصول و یا دو خدمات مشابه را باهم تفکیک و متمایز می کند در نتیجه بر اساس این تمایز مالک آن درصدد ارتقای کیفیتی می باشد

انتخاب برند خوب

گزینش یک اسم تجاری و انتخاب برند خوب به حساسیت و دقت بسیاری احتیاج دارد. یک اسم مناسب در موفقیت یک کالا نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد.

نقل و انتقال برند در کرج

در نتیجه مالکین ثبت برند در کرج قادر خواهند بود با توجه به شرایط و ضوابط ثبتی و هم چنین معتبر بودن برند خود در کرج نقلو و انتقا برند را انجام دهند .

ثبت آنلاین برند در کرج

در ابتدا اشخاص حقیقی و یا شخصیتهای حقوقی که خواهان ثبت برند در کرج هستند باید مدارک مورد نیاز ثبت برند را بر اساس نوع موضوع فعالیتی و مجوزهای دریافتی و مدارک احراز هویتی آماده کرده و اقدام به ثبت اینترنتی نمایند .

ثبت برند آموزشی در کرج

در نتیجه اشخاصی که در صدد رشد فعالیت آموزشی در کرج هستند باید بدانند که نوع قالب ثبتی خود را موسسه غیرتجاری انتخاب نمایند و اقدام به ثبت در اداره ثبت شرکتها به عنوان شخصیت حقوقی نمایند

خانه

صفحات اصلی..

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟