لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت برند در کرج
استعلام برند قبل از ثبت مدارک لازم برای ثبت برند در کرج شرایط ثبت برند در کرج مراحل ثبت برند در کرج هزینه ثبت برند در کرج نقل و انتقال برند در کرج ثبت برند های تخصصی
ثبت برند آرایشی در کرج ثبت برند بهداشتی در کرج ثبت برند رستوران در کرج ثبت برند مواد غذایی در کرج ثبت برند پوشاک در کرج ثبت برند آموزشی در کرج خانه
ثبت علامت تجاری در کرج
مدارک ثبت علامت تجاری در کرج شرایط ثبت علامت تجاری در کرج مراحل ثبت علامت تجاری در کرج ثبت علامت تجاری شرکت
تماس با ما

موانع رشد برند


ما در این مقاله برآنیم تا در مورد موانعی که باعث می شود برند رشد نکند مطالبی را ارائه نماییم مقاله را مطالعه کنید و چنانچه با هر سوال یا مشکلی مواجه شدید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط یاشید.

مزایای ساختن برند برای هر شرکتی مشخص می باشد و شرکت ها با مزایای که می توانند برند سازی را انجام بدهند آشنایی دارند .

در واقع زمانی که یک شرکت برندی را انتخاب می نماید یا آن شرکت رشد می کند و یا افول می کند و یا رکود می زند . در واقع راضی نگه داشتن شرکا و سهامدار فقط بر یک مسیله آن هم رشد بستگی دارد . در واقع رشد یک برند محدودیتی ندارد . در نتیجه می توان گفت یک شرکت توسط یک برند می تواند به رشد برسد در واقع حتی در بدترین وضعیتهای اقتصادی می توانید به رشد برند دست یابید .

شرکت ها می توانند با فروش بیشتر محصولات خود و هم چنین حداقل کردن هزینه های اضافی ، به سوددهی برسند. از جمله راه هایی که شرکتها را به سوددهی بیشتر می رساند سرمایه گذاری می باشد :

 • یکی از تقویت کننده رشد کردن برند مدیریت درست آن می باشد .
 • تنها وسیله ای است که می تواند بازار یابی را مدیریت کند.
 • مدیریت برند تحقیق و توسعه محصول را تقویت می‏کند.
 • مدیریت برند فروش را تقویت می‏کند.

هدفمند بودن مدیریت برند باید به صورتی باشد که رشد برند را در پی داشته باشد . در نتیجه رشد پایدار با تمرکز و همدفمند بودن آن ممکن می شود  .

به صورت اساسی برای رشد دو منبع وجود دارد و می توان ان ها را به هشت راهبرد به منظور رشد مختلف جداسازی نمود

رشد با آنچه که دارید

 • نفوذ کردن
 • تبدیل
 • وفاداری
 • تکرار [دفعات خرید]

رشد با چیزهای جدید

 • محصولات /  خدمات جدید
 • قسمت های جدید بازار
 • بازارهای جدید
 • کشورهای جدید 

در هر مرحله از پروسه برند هر متقاضی می تواند گیر بیفتد و به مرحله بعدی راه پیدا نکند. زیرا این عمل از رشد برند می کاهد به مراحل رشد برند (BGB) می گویند.

به طور معمول یک برند قسمتی از گروه هدف را در مرحله های مختلف پروسه از دست می دهد. در صورتی که قسمت بزرگی از گروه هدف در یک مشکل خاصی گیر کند این مشکل نشانگر یک پیشرفت رشد بزرگ می باشد.

اگر برهان هایی که سبب توقف گروه هدف شده اند را از بین ببرید مشکل نابود می شود

چنانچه بخشی از گروه هدف که به قدم بعدی می‏رسد با افزایش مواجه می شود  

موانع رشد برند

- و همین در رابطه با مورد ذکر شده هم لحاظ می گردد، یعنی قسمت بزرگ‌تری از گروه هدف حداقل تا مشکل خریدمی رسند . پس عملیاتی که  مدیران برند باید انجام دهند از بین بردن بزرگترین مشکل و به دست اوردن اطمینان از این است که دیگر در ان مشکل گروه هدف قرار نمی گیرد.

- یا حداقل متقاضیان مستعد  کمتری در آن مرحله گرفتاری اتفاق  می‏افتند. روش استانداردی که می‏توان برای بسیاری از طبقه‏ بندی‏ها استفاده  کرد هفت مانع را در بر می گیرد که به شرح ذیل می باشد.

1. مانع آگاهی: بخشی از گروه هدف درباره برند چیزی نشنیده یا آن را ندیده است. 

2. مانع وضوح برند: . قسمتی از گروه برند در رابطه با برند  اطلاعاتی در باره برند شنیده اند و یا حتی چیزی از ان را دیده اند اما به صورت دقیق نمی توانند بگویند که برند درباره چه چیزی است.

3. مانع مجموعه مرتبط: قسمتی از گروه هدف اطلاعاتی  درباره اینکه  این برند در رابطه با چیست دارند اما ان را به تنهایی برای خریداری کردن در ذهن نمی گیرند.

4. مانع نخستین انتخاب:.  قسمتی از گروه هدف را به همراه سایر برندها در ذهن قرار می دهد اما ان ها انتخاب اول نیستند.

5. مانع خرید: قسمتی از گروه هدف برند را در دیدگاه خود دارد و ان را در الویت قرار می دهد اما در اخر برند هماورد را برمی گزیند.

6. مانع خرید مجدد: قسمتی از گروه هدف برند را برای دومین بار خریداری نمی کند و یک برند هماورد را اولویت قرار می دهد.

7. مانع توصیه: قسمتی از گروه هدف برند را به صورت تکراری خریده است ولی ان را به صورت فعال به دیگران سفارش نمی کند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند آموزشی در کرج

در نتیجه اشخاصی که در صدد رشد فعالیت آموزشی در کرج هستند باید بدانند که نوع قالب ثبتی خود را موسسه غیرتجاری انتخاب نمایند و اقدام به ثبت در اداره ثبت شرکتها به عنوان شخصیت حقوقی نمایند

نقل و انتقال برند در کرج

در نتیجه مالکین ثبت برند در کرج قادر خواهند بود با توجه به شرایط و ضوابط ثبتی و هم چنین معتبر بودن برند خود در کرج نقلو و انتقا برند را انجام دهند .

خرید برند آماده

خریداری نمودن برند تجاری محاسن های بسیار زیادی را به دنبال دارد. در این مقاله می توانید به توضیحات بیشتر در مورد خرید برند آماده بپردازید

برندسازی برای کسب و کار

با آغاز کردن یک کسب و کار میبایست به فکر سود دهی و شهرت و اعتبار نیز باشید در ابتدا باید به فکر برندسازی برای کسب و کار شوید در این مقاله می توانید در این مورد مطالعه نمایید

اصول برندینگ

یکی از مبادی برندینگ موفق داشتن یک اسم خاص می باشد بدین صورت باید برندی انتخاب نمایید که تأثیر بسزایی در برندینگ و قدرتمند سازی داشته باشد در این مقاله به اصول برندینگ پرداخته می شود

مالکیت معنوی

به حقوقی که به صاحبان آن اجازه بهره برداری از فعالیت های فکری و خلاقانه را می دهد و دارای ارزش اقتصادی و بازرگانی می باشد مالکیت حقوق فکری/معنوی

چگونه برند ثبت کنیم ؟

برای ارائه محصول به بازار تاجر می بایست یک برند مختص برای آن محصول در نظر بگیرد، لکن باید علامت مورد نظر را مطابق با مقررات در اداره ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات ثبت کرد.

موانع رشد برند

مزایای ساختن برند برای هر شرکتی مشخص می باشد و شرکت ها با مزایای که می توانند برند سازی را انجام بدهند آشنایی دارند .

خانه

صفحات اصلی..

انتخاب برند خوب

گزینش یک اسم تجاری و انتخاب برند خوب به حساسیت و دقت بسیاری احتیاج دارد. یک اسم مناسب در موفقیت یک کالا نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟